اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / ۵ فوتبالیست بزرگ در شبکه های اجتماعی
789810_762.jpg

۵ فوتبالیست بزرگ در شبکه های اجتماعی

طرفداری: قضیه سرژ اوریر به همه نشان داد که شبکه های اجتماعی می توانند چه خطرات بزرگی در پی داشته باشند. می خواهیم نگاهی بیندازیم به ۵ بازیکنی که در شبکه های اجتماعی نظیر توییتر، فیسبوک و اینستاگرام بیشتر فعالیت دارند تا در زمین فوتبال!

۵ – ماریو بالوتلی

این مهاجم سیه چهره ایتالیایی یک انیگما بزرگ است که حتی آلن تیورینگ هم اگر زنده بود قادر به حل کردن آن نبود. بالوتلی از زمان پیوستن به لیورپول و حال بازی کردن قرضی در میلان دوران بدی را درون زمین پشت سر می گذارد هر چند این دوران بد با رفتن به خانه و استفاده از شبکه های اجتماعی جبران می شود.


۴ – امانوئل آدبایور

5 فوتبالیست بزرگ در شبکه های اجتماعی

در باشگاه های بزرگی چون آرسنال، رئال مادرید، سیتی و تاتنهام بازی کرده است و هم اکنون در کریستال پالاس حضور دارد و نشان داده است استعداد فوق العاده  ای در گلزنی دارد. اما او استعداد زیادی در استفاده از شبکه های اجتماعی دارد؛ از توییت گرفته تا در میان گذاشتن مشکلات خانوادیگی اش با طرفدارانش!


۳ – جویی بارتون

5 فوتبالیست بزرگ در شبکه های اجتماعی

او در باشگاه های سیتی و نیوکاسل توپ زده است اما از زمان حضور در نیوکاسل بیشتر به صفحاتش فکر می کند تا بازی اش درون زمین. وی از همه چیز توییت می گذارد و اطلاع رسانی می کند.


۲ – امانوئل فریمپونگ

5 فوتبالیست بزرگ در شبکه های اجتماعی

وی که بازیکن سابق آرسنال است و در حال حاضر در یوفا روسیه توپ می زند بیش از ۷۰۰۰ توییت دارد و حتی راجع به تونی کرس هم توییت کرده است.


۱ –  خوزه انریکه

5 فوتبالیست بزرگ در شبکه های اجتماعی

این دفاع اسپانیایی بیشتر به خاطر توییتش هایش معروف است تا بازی اش وی از مرور تمرینات روزانه گرفته تا خوش آمد گویی به گربه جدید خانواده را در توییتر انجام می دهد.

می فایل