اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / ۱۳ بازیکن از تیم ملی خط می‌خورند!
1885991_943.jpg

۱۳ بازیکن از تیم ملی خط می‌خورند!


ورزش سه: کارلوس کی روش دقایقی پیش در نشستی که با خبرنگاران رسانه های گروهی به بهانه ۱۰۲ برد ملی داشت که بیشتر آنها در تیم ملی ایران به دست آمد از عشق و علاقه ی خود به همه ملی پوشان گفت و گفت همه آنها را دوست دارد و اضافه کرد این زجرآورترین بخش مربیگری اش است که باید از بین ۳۶ بازیکن ۲۳ بازیکن را برای همراهی تیم ملی در جام ملت های آسیا انتخاب کند.

کارلوس کی روش گزارش داد همه این ۳۶ بازیکن شانس همراهی تیم ملی در جام ملت های آسیا را دارند. او و همکارانش تا ۱۷ دسامبر تلاش بچه ها را خواهند دید و از بین آنها ۲۳ بازیکن برای همراهی تیم ملی لیست می شوند.

کارلوس کی روش به طعنه می گوید این انتخاب باعث ریختن موی اوسیانو شده است. البته کارلوس کی روش پیش ازاین هم اشاره کرده بود برای انتخاب لیست تیم ملی و هم چنین یازده نفری که قرار است وارد زمین شوند ساعت ها با همکاران خود بحث می کند و کار تا جایی پیش می رود که گاها مجبور به مصرف مسکن می شود. این اتفاق البته اتفاق خوبی است.

کارلوس کی روش دو سه سالی است که یک تیم خوب روی نیمکت دارد و یک تیم خوب در درون زمین و حتی یک تیم خوب که به اردوی تیم ملی دعوت نمی شوند. از یادمان نرفته که کی روش در بدو حضور در تهران ذره بین در دست گرفته بود و در تیم های خارجی به دنبال بازیکنان ایرانی الاصل می گشت.

هر کس دیگر هم جای کارلوس کی روش باشد باید دست به این انتخاب بزند. چاره ای نیست. قوانین به او اجازه همراهی ۲۳ بازیکن را می دهد. سرمربی تیم ملی هم به این نکته اشاره می کند و می گوید: « چاره ای نیست. باید خط بزنم. هر چند این کار زجر آور است چون همه بچه ها را دوست دارم اما مربیگری شغل من است.»

تراکم بازیکن در اردوی تیم ملی به خصوص در خط حمله اگر چه دلتنگی هایی برای کارلوس کی روش به همراه دارد. اما ارمغان آور یک خبر خوب برای اهالی فوتبال است. تیم ملی می تواند با هر ایده ای در جام ملت ها به میدان برود و برای قهرمانی بجنگد.

می فایل