اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / گواردیولا: نیمه دوم عالی بازی کردیم اما کافی نبود
1199255_937.jpg

گواردیولا: نیمه دوم عالی بازی کردیم اما کافی نبود

طرفداری: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از شکست تیمش مقابل موناکو و حذف از لیگ قهرمانان اروپا ضمن انتقاد از نمایش تیمش در نیمه اول عنوان کرد شاگردانش از این شکست درس خواهند گرفت.
به گزارش وب سایت رسمی یوفا، سیتیزن‌ها که به پشتوانه پیروزی بازی رفت شانس خوبی برای صعود به جمع هشت تیم برتر داشتند، امشب با یک نمایش بسیار ضعیف در نیمه اول با دو گل خورده به رختکن رفتند. در نیمه دوم این تیم به بازی برگشت و سانه گل اول منچسترسیتی را به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و باکایوکو با زدن گل سوم حذفی زودهنگام را برای شاگردان گواردیولا رقم زد. پپ پس از بازی به خبرنگاران گفت:
 در نیمه دوم نمایشی استثنایی داشتیم اما فراموش کرده بودیم باید در نیمه اول هم همین‌گونه بازی می‌کردیم. هدفمان این بود که با بازی هجومی مقابل موناکو دفاع کنیم. در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم اما این کافی نبود. معمولا در سطح خوبی بازی می‌کنیم اما امشب چنین اتفاقی نیفتاد. از این شکست درس خواهیم گرفت. تیمم تجربه زیادی ندارد. 
 نیمه دوم شانس‌های خوبی داشتیم اما قدر آنها را ندانستیم و دقیقا به همین دلیل است که حالا از گردونه رقابت‌ها کنار رفته ایم. ضمن اینکه در این سطح از مسابقات، ضربات ایستگاهی اهمیت فوق العاده بالایی دارند. بارسلونا و رئال مادرید هفته گذشته از همین طریق به گل رسیدند. نیمه اول اصلا در سطحی که باید نبودیم. قطعا پیشرفت خواهیم کرد اما این تورنمنت دشواری‌ست. باید در برخی بازی‌ها خوش‌شانس بود که ما امشب نبودیم.  

می فایل