اخبار مهم
Home / اخبار روز / گمانه زنی از خودروی اپل +عکس
833177_128.jpg

گمانه زنی از خودروی اپل +عکس

ایسنا: به نظر می‌رسد زمان آن رسیده که جهان ببیند خودروی اپل چه شکل و شمایلی دارد. به نقل از وال استریت ژورنال، وب سایت خودرویی موتورترند در گزارشی درباره پروژه خودروسازی اپل در قالب یک سری تصویر، طراحی ظاهری این خودرو را حدس زده است.

این تصاویر حدسیات موتورترند است و در واقع اپل به طور رسمی این طرحها را تایید نکرده است. طی چند سال گذشته بالا گمانه زنیها درباره پروژه خودروسازی این شرکت فن آوری آمریکایی بالا گرفته است.

اگرچه اپل هنوز به طور رسمی تلاش برای خودروسازی را تایید نکرده اما گمان می رود این شرکت آماده ورود به صنعت خودروسازی است. براساس گزارش پایگاه خبری موتورترند، خودرو الکتریکی اپل رقیب تسلا مدل ۳ خواهد بود.

شرکت اپل از محل فروش گوشی‌های آیفون دارایی خیره کننده ۲۱۶ میلیارد دلار را کسب کرده است؛ رقمی که برای خرید سهام سه شرکت خودروسازی جنرال موتورز، فورد و فیات- کرایسلر کافی است.

اپل درخشان ترین استعدادها و مغزها را برای پروژه خودروسازی خود موسوم به “تیتان” گردهم جمع کرده است.

اپل اینسایدر گزارش داده که حدود ۱۰۰۰ استعداد برتر هم اکنون در پروژه خودروسازی اپل در مجموعه سونیوال کالیفورنیا کار می کنند.

موتور ترند در این گزارش از طراحان کالج طراحی آرت سنتر پاسادنا کالیفرنیا خواسته طرحی از کانسپت احتمالی خودروی اپل در صورتیکه که از این شرکت سفارش می‌گرفتند، بکشند.

تصاویر منتشر شده در این گزارش طراحی احتمالی خودرو اپل را نشان می دهند. اپل درباره این گزارش اظهارنظر نکرده است.

وال استریت ژورنال پیشتر نوشته بود که اپل خودرو خود را در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد.

کیم رینولدز مدیر تست خودرو در پایگاه موتورترند گفت: فقط بحث طراحی بیرونی نیست و طراحان اپل می خواهند تجربه رانندگی مردم را تغییر دهد.

این طراحان به دنبال امکاناتی نظیر شیشه مجهز به “واقعیت افزوده” یا دستیار هوشمند همچون “سیری” برای هدایت خودرو هستند.

گمانه زنی تصویری از خودروی اپل

گمانه زنی تصویری از خودروی اپل

گمانه زنی تصویری از خودروی اپل

گمانه زنی تصویری از خودروی اپل

گمانه زنی تصویری از خودروی اپل

می فایل