اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / گزارش مغرضانه روزنامه سعودی علیه ایران
773609_741.jpg

گزارش مغرضانه روزنامه سعودی علیه ایران

خبرگزاری فارس: پس از آنکه سعودی‌ها کینه و عدوات خود در مستطیل سبز علیه ملت ما نشان دادند و اظهار داشتند که ایران امن نیست! و برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به ایران نمی‌آیند، اکنون در اقدامی توهین آمیز اعلام کردند که تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس مراقب بازی الجیش برابر نفت در آبادان(سوتی رسانه سعودی‌ها است زیرا بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود!( این روزنامه سعودی باشگاه نفت تهران را با نفت آبادان اشتباه گرفته، تیمی که چند سالی است در لیگ برتر ایران حضور ندارد.

روزنامه الریاضیه در چاپ امروز خود گزارشی بلندبالا و واهی علیه ایران نوشت و حتی نمی‌دانست بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا میان الجیش قطر و نفت در تهران برگزار می‌شود در نتیجه شروع به اظهاراتی تخیلی و واهی علیه ایرانی‌ها کرد و مدعی شد که در این دیدار قرار است گروه‌های تروریستی به کاروان بازیکنان اهانت کنند و آنها را مورد تعرض قرار دهند.

گزارش واهی و مضحک نشریه عربستانی به شرح زیر است: از منابع آگاه خبر رسیده است در بازی‌ مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا که قرار است، الجیش قطر در آبادان(گاف سعودی‌ها) به مصاف نفت برود، یک برنامه تروریستی تنظیم شده است تا کاروان بازیکنان به محض رسیدن مورد تهاجم و اهانت قرار بگیرند!

این نشریه با یک تحلیلگر سعودی- انگلیسی به نام امجد طه مصاحبه کرده است تا به اظهارات مضحک خود جامه عمل بپوشاند که به شرح زیر است: گروه‌های تروریستی در ایران آماده هستند و برنامه‌ریزی کردند تا به کاروان‌ها عرب‌ها هجوم بیاورند و ضربه برسانند!

وی افزود: این اقدام باشگاه‌های عربستان باید خیلی زودتر از این‌ها اتفاق می‌افتاد زیرا میزبان امنی برای بازی‌های کشورهای عربی نیست.

البته این نشریه سعودی در ادامه گافی که درباره برگزاری بازی نفت و الجیش در آبادان داده بود قصد تفرقه‌انگیزی میان هموطنان عزیز ما شدند.

با این اظهارات واهی و مضحک نشریه سعودی‌ها که سرتاسر توهین بر ورزش ایران است باید واکنشی در خور این اقدامات از سوی  مسئولان فدراسیون کشورمان انجام شود. زیرا این اولین اهانت سعودی‌ها بر علیه ما نبود بلکه سعودی‌ها همیشه سعی بر داشتند که ما را تخریب کنند و این گزارش کاملا نشان داد که تنها چیزی که می‌خواست تخریب ورزش ما بود.

می فایل