اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / کونته: دو هدف مهم برای ساندرلند داریم
1249366_311.jpg

کونته: دو هدف مهم برای ساندرلند داریم

ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار فردا عصر تیمش برابر ساندرلند صحت کرد.​​​​​​​
 
 آبی های لندن ۲ هفته پیش قهرمانی خود در لیگ برتر را قطعی کردند و فردا قرار است جشن قهرمانی و همچنین بازی خداحافظی جان تری را
برگزار کنند.
 
خداحافظی تری: “جان تری لایق بهترین هاست و یک افسانه برای باشگاه چلسی بوده است. نقش تری در قهرمانی فصل جاری بسیار مهم بوده و به همین دلیل من باید بهترین تصمیم را برای او بگیرم.
 
تری در شرایط خوبی قرار دارد و زمانی که از او خواستم در ترکیب چلسی بازی کند این موضوع را نشان داد. در این مقطع از دوران حرفه ای بسیار مهم است که شما شرایط خود را بسجنید و اگر امکان بازی کردن برای شما فراهم بود این کار را ادامه دهید و من معتقدم جان تری چنین شرایطی دارد.”
 
کاپیتان فصل آتی چلسی: “در این فصل گری کیهیل کاپیتان دوم ما بود و هرگاه تری بازی کرد این کیهیل بود که بازوبند را بر بازو بست.
 
اما در حال حاضر مهم ترین نکته به پایان بردن فصل جاری است و فکر کردن در مورد آینده بسیار خطرناک است زیرا ما هنوز امسال اهداف زیادی برای بردن و رسیدن به آن داریم.”
 
دیدار برابر ساندرلند: “اولین هدف ما در بازی فردا کسب پیروزی و رسدن به رکورد فوق العاده ۳۰ پیروزی در یک فصل است. همچنین قصد داریم به کورتوا برای بردن دستکش طلایی کمک کنیم و خود را برای دیدار فینال مقابل آرسنال نیز آماده کنیم. برای ما بسیار مهم است که فردا جشن قهرمانی بگیریم زیرا این عنوان برای من، بازیکنان و هواداران بسیار مهم است.
 
کونته: دو هدف مهم برای ساندرلند داریم
فردا قصد داریم پیروزی و قهرمانی را چشن بگییریم و در این میان جان تری و آخرین بازی نیز بسیار مهم است. همچنن قرار است استیو هالند بهد از ۸ سال چلسی را ترک کند و باید برای آنها مراسم خوبی برپا کنیم.
 
هالند با چلسی در قهرمانی های زیادی سهیم بوده و در کنار مربیان زیادی کار کرده است و حضور در کنار او و فعالیت برای من مایه خوشحال بود.”

می فایل