اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / چه تیمی فاتح لالیگا می‌شود؟
840041_822.jpg

چه تیمی فاتح لالیگا می‌شود؟

خبرگزاری فارس: رئال مادرید که در ابتدای بازی برابر رایو تن به دو گل خورده داده بود، ناگهان بیدار شد و با سه گل حریفش را ادب کرد. اتلتیکومادرید هم دست بردار نیست و تیم خوب سیمئونه در فرهنگ لغات خود چیزی به نام شکست حک نکرده است.

راس سوم این مثلث هیجان، نام نامی‌اش بارسلونا است. تیمی که سه شکست پشت سر هم و دو پیروزی ۸ بر صفر و ۶ بر صفرش یعنی «پیش بینی، ممنوع»، تیمی که ۱۳ امتیاز اختلاف نازنینش را با مادریدی‌ها با هم امتیازی عوض کرده و اکنون هر چند سرنوشتش در اختیار خودش به نظر می‌رسد اما نمی‌تواند نگران سایه خرس‌های مادرید نباشد و به قوهای برنابئو فکر نکند.

هفته سی و ششم، بتیس پذیرای بارسلونا است، اتلتیکو میزبان رایو زخمی، رئال سوسیه‌داد منتظر مادرید.

هفته سی و هفتم، بارسلونا دربی کاتالونیا را برابر اسپانیول تجربه می‌کند (ساده نیست)، لوانته میزبان اتلتیکومادرید است (ساده است) و رئال مادرید در دیداری سخت و تعیین کننده باید پذیرای والنسیای همیشه مدعی باشد.

چه تیمی فاتح لالیگا می‌شود؟

هفته سی و هشتم، شاید موج هیجان قبل از این هفته تن به سقوط داده باشد اما به هر حال اگر کار به هفته پایانی برسد، گرانادا میزبان بارسلونا است، اتلتیکومادرید میزبان سلتاویگو و رئال مادرید در ریازور میهمان دپورتیوولاکرونیایی که شاید در آن زمان برای ماندن در لالیگا امیدوار باشد و تنها امیدش شکست دادن رئال مادرید!

می فایل