اخبار مهم
Home / اخبار روز / چطور خرید‌های اینترنتی‌مان را ارزان‌تر انجام دهیم؟
1816344_588.jpg

چطور خرید‌های اینترنتی‌مان را ارزان‌تر انجام دهیم؟

 

از آنجایی که بسیاری از خرید‌های امروز ما، از طریق سامانه‌های اینترنتی انجام می‌شود، دیگر فرصتی برای چانه‌زنی پیدا نمی‌کنیم. اما هنوز هم راهی برای تخفیف گرفتن وجود دارد.

اگر سری به هرکدام از بازار‌ها بزنیم، می‌بینیم که مشتریان در حال چانه زنی با فروشنده هستند. این یک امر طبیعی در خرید ایرانی‌ست و در تار و پود رفتار خرید ما ایرانیان نهفته شده است. برخی از این فروشندگان هم بر این باور هستند که درخواست تخفیف در کل کار اشتباهی‌ست و بهتر است به قیمت قطعی کالا‌ها اکتفا کنیم.

اما خوب یا بد، این قسمتی از فرهنگ ماست و بدون تخفیف گرفتن از هیچ فروشگاهی خارج نمی‌شویم. حال که به جای انسان، با سایت و کامپیوتر برای خرید کردن درگیر هستیم، چگونه چانه‌زنی کنیم و تخفیف بگیریم؟

وب‌سایت نت‌برگ، اولین وب‌سایت تخفیف و خرید گروهی در ایران است که همواره در حال ارائه تخفیف‌های متنوع از کسب و کار‌های گوناگون است. تخفیف‌های نت‌برگ از استخر و رستوران گرفته تا کلاس‌های آموزشی، آرایشگاه‌ها و کالا‌های متنوع گسترده شده و تقریبا هر چیزی که بخواهید می‌توانید در آن پیدا کنید.

اما چیزی که تا به حال نبوده، امکان تخفیف گرفتن برای خرید‌های اینترنتی بود که آن هم از طریق نت‌برگ ممکن شده است. در دسته بندی کد تخفیف نت‌برگ می‌توانید کسب و کار‌های مختلف اینترنتی را پیدا کنید که با خرید کد‌های تخفیف آنها، می‌توانید از همان سامانه با قیمت پایین‌تر از حد معمول خرید کنید.

پس از خرید هر کدام از این تخفیف‌ها، کد یا کد‌های تخفیف آن برای شما ایمیل می‌شود و می‌توانید با ورود به سامانه‌ای که کد تخفیف آنرا خریداری کرده‌اید و با وارد کردن کد تخفیف به هنگام خرید، خرید ارزان‌تری داشته باشید و لذت خرید با تخفیف را به خرید‌های اینترنتی اضافه کنید.

از این کد‌های تخفیف می‌توان کد تخفیف تیکت و کد تخفیف چیلیوری را مثال زد که از طریق ورود به صفحه کد‌های تخفیف نت‌برگ قابل خریداری است.

می فایل