اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / چرا رونالدو در چمپیونز لیگ گل نمی زند؟
1215222_860.jpg

چرا رونالدو در چمپیونز لیگ گل نمی زند؟

ورزش سه: فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید از اواخر سپتامبر در لیگ قهرمانان گلزنی نکرده و امیدوار است این طلسم امشب برابر بایرن به پایان برسد.​​​​​​​
کریستیانو رونالدو ۶۱۳ دقیقه است که در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی نشده است که این عدد دقیقا با رکورد ۶۱۳ دقیقه عدم گلزنی با لباس منچستر یونایتد در بین سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ برابر است.
 
پس اگر CR7 تا دقیقه ۱ بازی امشب دروازه نویر را باز نکند، بدترین رکورد دوران ورزشی وی در لیگ قهرمانان به ثبت خواهد رسید.
 
رونالدو در فصل جاری لیگ قهرمانان تنها دو بار موفق به گلزنی شده که هر دو گل طی ۲ دیدار اول قوهای سپید در لیگ قهرمانان به ثمر رسیده است. گلزنی در خانه برابر اسپورتینگ لیسبون و در آلمان مقابل دورتموند.
 
برنده ۴ توپ طلا موفق شد با یک ضربه آزاد دیدنی در دقایق پایانی دروازه تیم سابق خود را باز کند و بعد از آن نیز در دقیقه ۱۷ نبرد برابر زنبورها در تاریخ ۲۷ سپتامبر، موفق به گلزنی شد.
 
چرا رونالدو در چمپیونزلیگ گل نمی زند؟
بعد از آن، ستاره ۳۲ ساله رئال در باز کردن دروازه لژیاورشو در ۲ بازی رفت و برگشت، مسابقه برابر اسپورتینگ در لیسبون و رویارویی با دورتموند در برنابئو، در گلزنی ناکام ماند.
 
رونالدو که آمار فوق العاده ۳۴ گل در ۴۰ بازی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان را برای لوس بلانکوس به ثبت رسانده، در جریان پیروزی مجموعا ۲-۶ تیمش برابر ناپولی در مرحله قبل، نتوانست نام خود را در فهرست گلزنان ثبت کند.
 
چرا رونالدو در چمپیونزلیگ گل نمی زند؟
طی این ۶۱۳ دقیقه، رونالدو ۳۳ بار به سمت دروازه حریفان، شلیک ناکام داشته تا آماری همانند دوران حضور در شیاطین سرخ به ثبت برساند. در آن مقطع و بعد از گلزنی رونالدو در فینال لیگ قهرمانان در می ۲۰۰۸ برابر چلسی، او تا مارچ ۲۰۰۹ در گلزنی ناکام مانده بود.
 
ستاره پرتغالی رئال امیدوار است تا با درخشش در آلیانس آره نا، طلسم عدم گلزنی خود را شکسته و عامل صعود تیمش به جمع ۴ تیم نهایی لیگ قهرمانان باشد.

می فایل