اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / چراغ سبز به بازگشت علی کریمی به رشت
1551533093_1978361_266.jpg

چراغ سبز به بازگشت علی کریمی به رشت


ورزش سه: بعد از ماجراهای پیش آمده و جدایی علی کریمی از سپیدرود، سهیل حق شناس به عنوان مربی موقت در دیدار با استقلال خوزستان روی نیمکت این تیم حاضر شد. سرخ‌های گیلانی در روزی که از حریف پیش افتاده بودند و انتظار می‌رفت بتوانند سه امتیاز حساس این جدال خانگی را برابر قعرنشین جدول از آن خود کنند، نیز در نهایت با شکست به کار پایان دادند تا جو روی سکوها علیه بازیکنان باشد.

بازیکنان سپیدرود که در جریان بازی و بعد از گلزنی از علاقه قلبی خود برای بازگشت علی کریمی به این تیم پرده برداشته بودند، در نهایت با شکست مقابل استقلال خوزستان کار را سخت‌تر کردند تا در ۱۰ بازی پایانی یک معجزه و نمایش شگفت انگیز آنها را از خطر سقوط نجات دهد.

با این حال آخرین اخبار اکنون از رشت حاکی از این است که برخلاف صحبت‌های مطرح شده برای جایگزینی نیمکت این تیم و حضور نام‌هایی همچون هادی طباطبایی، علی نظرمحمدی و نادر دست نشان، اداره کل ورزش استان فعلا تصمیمی برای تغییرات ندارد و سهیل حق شناس همچنان عنوان فنی تیم را برعهده خواهد داشت.

با این تصمیم به نظر می‌رسد طی روزهای آینده آنها همچنان امیدوار به بازگشت علی کریمی و تغییر در تصمیم او هستند و باید دید جادوگر به این چراغ سبز چه واکنشی نشان خواهد داد. مدیران استانی علیرغم لابی‌هایی که طی روزهای اخیر برای تغییرات نیمکت این تیم شکل گرفته، پاسخی به آن نداده‌اند و پاسخ منفی برای تغییر در شرایط فعلی تنها به احتمال بازگشت مرد شماره هشت محبوب فوتبال ایران به نیمکت و مدیریت باشگاه قوت می‌بخشد.

نکته جالب توجه بیانیه‌ای است که اداره کل ورزش استان گیلان دقایقی پیش روی خروجی خود قرار داده است و این مساله را به طور رسمی اعلام کرد.

در بیانیه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان آمده است:

از علی کریمی که زحمات آشکار و پنهان فراوان کشیده و خون دل‌های زیادی برای تیم فوتبال سپیدرود رشت خورده است می‌خواهیم در این زمان سخت و حساس به این باشگاه برگردد.

این اداره کل انتظار دارد علی کریمی که همیشه به خاطر مردم گام برداشته و رضایت آنها را مدنظر قرار داده است، رسالت خود را در تیم بزرگ و مردمی سپیدرود ادامه دهد و اداره کل ورزش وجوانان و تمامی مسئولان گیلان هم همچون گذشته در کنار وی و باشگاه خواهند بود. کسی جز کریمی نمی‌تواند مالکیت و اداره تیم سپیدرود را برعهده داشته باشد و انصافاً چه از نظر هدایت و چه از لحاظ مدیریت کارنامه قابل قبولی دارند.

می فایل