Home / اخبار ورزشی / پیش بازی پاری سن ژرمن – چلسی
782345_544.jpg

پیش بازی پاری سن ژرمن – چلسی

ورزش سه: دو تیم پاری سن ژرمن و چلسی،‌امروز در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ از حساسیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

پاری سن ژرمن

باشگاه پاری سن ژرمن برای این دیدار،‌لقب “بازی کلاسیک جدید اروپا” را در نظر گرفته است. این سومین فصل پیاپی است که دو تیم در این مرحله به مصاف یکدیگر می‌روند و از همین حیث،‌این بازی از حساسیت ویژه ای برخوردار است. در فصل ۱۴-۲۰۱۳ چلسی موفق به صعود شد و فصل گذشته پاری سن ژرمن توانست به دور بعد صعود کند. تیم خوب بلان در این فصل بسیار آماده نشان داده است. آنها با اختلاف در صدر جدول لیگ هستند و در ۵ بازی اخیرشان،‌۴ پیروزی و ۱ تساوی کسب کرده اند و انگیزه زیادی برای این بازی دارند.

چلسی

گاس هیدینک و شاگردانش با جدی ترین مامولیت فصلشان روبرو هستند. از ابتدای حضور هیدینک،‌مشخص بود که  هدف اصلی که باشگاه چلسی برای او در نظر گرفته، چمپیونزلیگ و موفقیت در این رقابت‌هاست. حال اولین محک پیش روی هیدینک خواهد بود و او کار بسیار سختی پیش رو خواهد داشت. این بازی نسبت به دو دیدار فصل گذشته یک تفاوت عمده دارد و آن غیبت مورینیو است. چلسی بر خلاف پی اس جی،‌فصل خوبی را سپری نمی‌کند و در نیمه پایین جدول لیگ قرار دارد. همچنین شاگردان هیدینک در ۵ بازی اخیر خود،‌۳ پیروزی و ۲ تساوی کسب کرده اند.

ترکیب احتمالی دو تیم


می فایل