اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / پیش بازی منچستریونایتد – روستوف
1199503_116.jpg

پیش بازی منچستریونایتد – روستوف

ورزش سه: دو تیم منچستریونایتد و روستوف، امشب در ورزشگاه الدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دو تیم در حالی مقابل هم قرار می‌گیرند که دیدار رفت آنها با تساوی ۱-۱ در روسیه به پایان رسیده است. پس از بازی رفت، یونایتد با نتیجه ۱-۰ مقابل چلسی شکست خورد و روستوف با تساوی بدون گل مقابل ترک گزنی، متوقف شد.

این پنجمین دیدار خانگی یونایتد مقابل حریفان روس است. آنها تا به حال در خانه مغلوب روسها نشدند ولی در ۳ بازی از این ۴ بازی با نتیجه مساوی متوقف شدند و تنها ۱ پیروزی دارند.

همچنین این بازی اولین دیدار روستوف در زمین یک تیم انگلیسی خواهد بود. تیم های روس تنها در ۲ بازی از ۲۶ بازی اخیرشان در انگلیس به پیروزی رسیده اند و ۷ تساوی و ۱۷ شکست نتیجه تلاش آنها بوده است.

از ابتدای فصل جاری، تیم های روس ۷ بازی با تیم های انگلیسی برگزار کرده اند که در هیچکدام از بازی ها به پیروزی نرسیده اند و ۳ تساوی و ۴ شکست نتیجه تلاش آنها بوده است.

بدین ترتیب نمی‌توان شانس خیلی بالایی برای پیروزی روستوف قائل دانست مگر این تیم با تساوی با تعداد گل بالا بتواند به دور بعد صعود کند.

آنتونیو مارسیال و وین رونی به علت مصدومیت به بازی امروز نمی‌رسند و در سوی دیگر، گرانات به علت مصدومیت و کالاچف و گاتکان به علت محرومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

سایت Who Scored  در بررسی ترکیب احتمالی دو تیم، سردار آزمون را روی نیمکت روستوف قرار داده و پیش بینی کرده که او احتمالا در نیمه دوم برای این تیم به میدان خواهد آمد. این در حالیست که یونایتد جدی ترین خطر روستوف را آزمون می‌داند.

ترکیب احتمالی
 
 
می فایل