اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / پیش بازی رم – رئال مادرید
783531_508.jpg

پیش بازی رم – رئال مادرید

ورزش سه: دو تیم رم و رئال مادرید،‌امشب در ورزشگاه المپیک شهر رم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هر دو تیم با مربیان جدید خود به دنبال ماجراجویی در چمپیونزلیگ هستند.

رم

شاگردان اسپالتی با حضور در رده ی دوم مرحله گروهی پایین تر از بارسلونا، موفق به صعود به دور یک هشتم نهایی شدند. حال آنها باید به مصاف دیگر غول اسپانیایی بروند. رم در ۵ بازی ایخر خود،‌۴ پیروزی و ۱ شکست کسب کرده که شکست آنها به دیدار مقابل یوونتوس باز می‌گردد. حال حساس ترین بازی فصل تا به اینجای کار پیش روی آنهاست و با انگیزه فراوان و تلاش بسیار زیاد در این بازی به میدان خواهند رفت. آخرین بار دو تیم در سال ۲۰۰۸ مقابل یکدیگر قرار گرفتند که رم در مجموع، ۴-۲ پیروز شد و به دور بعد صعود کرد. از آن بازی،‌ده روسی و توتی همچنان باقی مانده اند و در دیدار امشب نیز حضور خواهند داشت.

رئال مادرید

شاگردان زیدان در اولین بازی اروپایی خود تحت هدایت او،‌به دنبال کسب پیروزی خواهند بود. از زمان حضور زیدان روی نیمکت رئال،‌سپیدپوشان شکستی متحمل نشده اند و به جز یک تساوی،‌در دیگر بازی ها به پیروزی رسیده اند. کارشناسان شانس رئال برای این بازی را بیشتر از حریفش می‌دانند ولی زیدان برای این بازی،‌دو مهره کلیدی اش را در اختیار ندارد. په‌په و گرت بیل به دلیل مصدومیت،‌قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود و این موضوع ممکن است خیلی به ضرر رئال تمام شود. با این حال، مارسلو که دچار مصدومیت شده بود، توانست خود را برای این بازی آماده کند و امشب احتمالا به میدان خواهد رفت.

ترکیب احتمالی


می فایل