اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / پیش بازی بنفیکا – بایرن مونیخ
829563_724.jpg

پیش بازی بنفیکا – بایرن مونیخ

ورزش سه: دو تیم بنفیکا و بایرن مونیخ،‌امشب در ورزشگاه لیسبون بنفیکا شهر لیسبون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بایرن در دیدار رفت،‌برتری قاطعی کسب نکرده و همین موضوع دیدار برگشت را بسیار حساس می‌کند.

بنفیکا

بنفیکا در دیدار رفت در آلیانز آره‌نا ۱-۰ مغلوب شد ولی حال در خانه فرصت خوبی برای جبران نتیجه دارد. آنها در ۵ بازی اخیر خود،‌۴ پیروزی و ۱ شکست کسب کرده اند که نشان از آمادگی بالای آنها دارد با این حال، در ۳۹ بازی اخیر در لیگ قهرمانان،‌بنفیکا فقط یک بار بیش از دو گل به ثمر رسانده که همین موضوع ممکن است در صورت گلزنی بایرن،‌کار آنها را بسیار سخت کند.  در ۳ تقابل پیشین دو تیم در رقابت‌های اروپایی نیز بایرن در هر ۳ تقابل موفق به حذف بنفیکا شده است و آمار در مجموع به ضرر بنفیکاست ولی باید دید آنها در زمین چه خواهند کرد.خولیو سزار و نونو سانتوس به دلیل مصدومیت و جوناس به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند. حضور نیکولاس گایتان نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا در دیدار رفت به سختی و با نتیجه ۱-۰ در خانه موفق به شکست دادن بنفیکا شدند و حال در دیدار برگشت مسلما کار سختی پیش روی آنهاست. در ۶۸ درصد از مواردی که تیمی در دیدار رفت ۱-۰ پیروز شده، موفق به صعود به دور بعد شده و این احتمال در مورد بایرن نیز بالاست. باواریایی ها در ۵ بازی اخیرشان ۵ پیروزی کسب کرده اند که نشان از آمادگی نسبتا بالای آنها دارد. حال باید آنها در لیسبون هم می‌توانند نتیجه را حفظ کنند یا نه. جروم بواتنگ و باداشتوبر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیشمان نیستند. حضور مهدی بن عطیه و روبن نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ترکیب احتمالی


می فایل