اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / پیش بازی اشتوتگارت – بایرن مونیخ
824781_457.jpg

پیش بازی اشتوتگارت – بایرن مونیخ

ورزش سه: دو تیم اشتوتگارت و بایرن مونیخ،‌امشب در ورزشگاه مرسدس بنز آره‌نا شهر اشتوتگارت به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بایرن مونیخ برای حفظ فاصله با دورتموند به پیروزی در بازی امروز احتیاج دارد.

اشتوتگارت

اشتوتگارت با کسب ۳۳ امتیاز از ۲۸ بازی در رده ی دوازدهم جدول قرار گرفته و در ۵ بازی اخیر خود،‌۲ تساوی،‌۲ شکست و ۱ پیروزی کسب کرده است. حال آنها مقابل صدرنشین لیگ قرار می‌گیرند و باید دید که چه عملکردی مقابل آنها خواهند داشت. ۵ تقابل اخیر دو تیم با ۵ پیروزی برای بایرن به پایان رسیده و اشتوتگارت در این ۵ بازی تنها ۱ گل به ثمر رسانده است. گینزک، کروسگروتز،‌فراتی و سونیچ به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا با ۷۲ امتیاز از ۲۸ بازی در صدر جدول قرار گرفته اند و ۵ امتیاز با تیم دوم یعنی دورتموند فاصله دارند. برای حفظ این فاصله،‌بایرن باید در بازی‌های خود به پیروزی برسد و این بازی نیز به همین روند ادامه خواهد داشت. با این این بازی به نظر بازی سختی برای بایرن نخواهد بود. با توجه به اختلاف امتیاز دو تیم در جدول و آمار خوب بایرن مقابل اشتوتگارت،‌بعید است که شاگردان گواردیولا به مشکلی بر بخورند.آرین روبن،‌جروم بواتنگ،‌باداشتوبر و بن عطیه به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیشمان نخواهند بود.

ترکیب احتمالی


می فایل