اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / پوستر بزرگ سردار آزمون در مالزی
828549_207.jpg

پوستر بزرگ سردار آزمون در مالزی

خبرگزاری ایسنا: قرعه کشی انتخابی جام جهانی در قاره آسیا ساعت یک بعد از ظهر به وقت تهران در شهر در کوالالامپور مالزی آغاز می شود و ۱۲ تیم آسیایی سرنوشت و راه طولانی خود برای صعود به جام جهانی را خواهند شناخت.

کمتر از دو ساعت تا شروع این مراسم، نیروهای امنیتی در اطراف محل برگزاری قرعه کشی حضور دارند تا وظیفه تامین امنیتی این رویداد را برگزار کنند.

قرار است بعد از مراسم قرعه کشی، سوالاتی از سرمربیان تیم های حاضر در این دوره پرسیده شود که این سوالات را کاربران سایت AFC روز گذشته و امروز مطرح کردند. گفته می شود بیشتر سوالات از کارلوس کی‌روش و آنژه پوستج‌اوغلو سرمربیان ایران و استرالیا، تیم های سید نخست قرعه کشی بوده است.

در سالن منتهی به محل برگزاری قرعه کشی، پوستر بزرگی از بهترین بازیکن هر تیم در دور انتخابی به همراه اطلاعاتی مختصر از تیم های حاضر درج شده است که از ایران، عکس سردار آزمون، بهترین گلزن ایران در دور قبل انتخابی جام جهانی دیده می شود.

قرعه کشی قرار است با پیام تبریک شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم های آسیایی و آرزوی موفقیت در راه صعود به جام جهانی روسیه برگزار شود.

پیش از شروع مراسم، کمیته اجرایی AFC تشکیل جلسه داد و درباره موضوعات مختلفی تصمیم‌گیری کرد. در حالی که کشورهای عربستان، قطر و امارات خواستار این بودند تا دیدارهای لیگ قهرمانان از روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه به روزهای دیگر در غرب آسیا تغییر کند تا لیگ های این کشورها با مشگل مواجه نشود، AFC این درخوایت را رد کرد.

پوستر بزرگ سردار آزمون در مالزی

می فایل