اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / پاسخ باشگاه استقلال به مدیرعامل ذوب‌آهن
1956756_491.jpg

پاسخ باشگاه استقلال به مدیرعامل ذوب‌آهن


سایت باشگاه استقلال: این باشگاه درباره نامه سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن و ادعاهای وی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

۱- تنها یک روز به شروع نیم فصل دوم برای استقلال باقی‌مانده و اینگونه جوسازی و انتشار مکاتبات میان دو باشگاه که حرکتی حرفه‌ای به نظر نمی‌رسد، جای تعجب دارد. آن هم ازباشگاهى به قدمت ذوب‌آهن و مدیرعاملى که داراى تجربه مدیریتى می‌باشد.

۲- باشگاه استقلال جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌کند باشگاه ذوب‌آهن چک ۹۰۰ میلیون تومانی قبلی در ازای انتقال مرتضی تبریزی را در تاریخ ۱۴ بهمن (۳ روز قبل) تحویل و ۳ فقره چک با تاریخ‌های جدید دریافت کرد که هنوز موعد هیچکدام از این چک‌ها فرا نرسیده که این اقدام در عمل به معنای مصالحه بوده و با ادعاهای مطرح شده تناقض دارد. ضمن اینکه رسید دریافت این چک‌ها در باشگاه استقلال موجود است.

۳- جای تعجب دارد چرا آقای آذری که چک قبلی را تحویل داده و ۳ روز قبل ۳ فقره چک جدید دریافت کرده، نامه ارسالی خودش را رسانه‌ای و چنین ادعایی مطرح کرده است.

۴- سه فقره چک مزبور متعلق به باشگاه استقلال نبوده و مجرى اسپانسر باشگاه چک‌هاى مربوطه را صادر و کلیه مسئولیت‌هاى قانونى متوجه ایشان می‌باشد.

۵- به آقای آذری و دوستانش توصیه می‌کنیم وارد روابط باشگاه استقلال و هوادارانش نشوند، هواداران عزیز و فهیم استقلال رفتار این باشگاه برای صدور اجازه جدایی مرتضی تبریزی را به خوبی به یاد دارند.

می فایل