اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / ویلموتس، خداحافظی پژمان منتظری را نپذیرفت
2076673_404.jpg

ویلموتس، خداحافظی پژمان منتظری را نپذیرفت


ورزش سه: مدافع ملی پوش فوتبال ایران، امروز و طی مصاحبه ای خداحافظی خود از تیم ملی فوتبال ایران را اعلام کرد. اتفاقی که پیش از اردوی اخیر تیم ملی مطرح شده بود که سرمربی تیم آن را رد کرده بود.

پژمان منتظری که با حضور موفق در تیم فولاد خوزستان توانست خود را به عنوان یکی از ستاره های فوتبال ایران معرفی کند در ادامه در تیم های استقلال تهران و تیم ملی تا سال ها در فوتبال ایران درخشید و در بازی های حساسی همچون جام جهانی ۲۰۱۴ به عنوان یکی از بازیکنان اصلی پا به میدان گذاشت و برای تیم ملی افتخار آفرینی کرد.

منتظری که پس از آغاز به کار مارک ویلموتس باز هم به عنوان یکی از دعوت شدگان در اردوی تیم حضور یافت، تصمیم نهایی خود را برای پایان دادن به دوران بازی ملی گرفت و گویا این تصمیم را با مربیان تیم نیز در جریان گذاشت و البته با مخالفت آنها برای اجرای این تصمیم روبرو شد.

تا در نهایت امروز و طی مصاحبه ای که با “ورزش سه”، داشت رسما خداحافظی خود از تیم ملی و البته تیم استقلال تهران را اعلام کرد.

امیرمهدی علوی، سخنگوی فدارسیون فوتبال در این باره می گوید: البته پیش از آغاز این اردو،وی خواهان خداحافظی شد که سرمربی تیم ملی و کادر فنی تیم ملی با این موضوع مخالفت کردند و خواستند تا این بازیکن در این اردوها همراه تیم ملی باشد.

بر این اساس،منتظری در دیدار با سوریه و کره جنوبی به عنوان یک چهره باتجربه و موثر در کنار ملی پوشان بود و تا آخرین لحظه مسئولیت خود را به بهترین شکل انجام داد.

پژمان منتظری در سال ۱۳۸۶ برای اولین بار به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و تاکنون در ۵۰ بازی ملی حضور پیدا کرد.

می فایل