اخبار مهم
Home / سرگرمی / وفاداری این گربه متحیرتان می‌کند! +عکس
834262_821.jpg

وفاداری این گربه متحیرتان می‌کند! +عکس

پی سی گروپ: گربه ها به طور کلی حیواناتی مستقل هستند، ولی با این حال آنها توانایی نشان دادن وفاداری شگفت انگیزی نیز دارند که بیشتر جزو صفات سگ ها به شمار می آید. شاهد این ادعا این گربه ی روسی است که برای بیشتر از یک سال دقیقا همانجا که صاحبانش رهایش کرده اند نشسته است. مردی به نام اوستپ زادونایسکی (Ostap Zadunayski) برای اولین بار تابستان سال ۲۰۱۵ در شهر بلگورود(Belgorod)  از این گربه عکس گرفت. او سپس متوجه شد که این گربه هر روز همانجا نشسته است و کنجکاو شد تا بیشتر راجع به این رفتار عجیب بداند، پس از اهالی آن محل برای اطلاعات بیشتر پرس و جو کرد.

آن زمان بود که او کشف کرد که صاحبان این گربه سابقا در آن نزدیکی زندگی می کردند اما پارسال آپارتمان خود را فروخته و از اینجا رفته اند. شاهدان عینی به اوستپ گفتند که آنها دیدند که گربه به دنبال ماشین صاحبش دوید. از آن زمان صبورانه در همان جا نشسته و از غذایی که اهالی محلی به او می دهند تغذیه می کند تا صاحبانش برگردند.

اوستپ در حالی که از مهربانی اهالی محل تمجید می کند می گوید:” این نمونه ی بزرگی از بی رحمی انسان و وفاداری این حیوان است.”

گربه ی وفادار

اوستپ این عکس ها را در سایتی روسی منتشر ساخت و وفاداری این گربه را با بابی، سگی که در قرن ۱۹ برای نگهبانی از قبر صاحبش برای ۱۴ سال مشهور شده بود مقایسه کرد.

 این گربه ی غمگین ما را یاد هاچیکو (Hachiko) سگ ژاپنی می اندازد که سالها منتظر صاحب مرده اش بود و داستان غم انگیزش نژادش را از انقراض نجات داد.

گربه ی وفادار

اما به همان اندازه که داستان این گربه غم انگیز به نظر می رسد، بعضی از کاربران اینترنتی معتقدند زیادی به این داستان شاخ و برگ داده شده است. آنها موافقند که گربه ممکن است که رها شده باشد ولی مشکوک به این هستند که این گربه هر روز فقط برای غذا خوردن به این نقطه می آید.

می فایل