اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / واکنش تند حقیقی به خبر اخراجش
782158_498.jpg

واکنش تند حقیقی به خبر اخراجش

ورزش سه: هافبک سابق تیم ملی ایران اخراجش از سوفان‌بوری تایلند را بازی رسانه‌ای دانسته و می‌گوید چنین مسئله‌ای صحت ندارد.

رضا حقیقی که تا هفته ششم لیگ برتر بازیکن صبای قم بود و برای حضور در تیمی خارجی از جمع شاگردان علی دایی جدا شد، ۳۲ روز قبل به سوفان‌بوری تایلند پیوست اما او ساعاتی قبل به دلیل آسیب دیدگی با مسئولان باشگاه تایلندی توافق کرد قراردادش را توافقی فسخ کند تا آنها بتوانند از یک سهمیه آسیایی‌شان استفاده کنند.

حقیقی در گفت‌وگویی پیرامون خبر اخراجش از سوفان‌بوری و حواشی که برای او در فوتبال ایران ساخته شده واکنش نشان داد:

مصدومیت بد موقع…

از وقتی با سوفان‌بوری قرارداد بستم در تمریناتش شرکت می‌کردم. اخیرا نیز اردوی ۱۰ روزه‌ای در شهر چیانگ مای داشتیم و همه چیز خوب و خوش بود تا اینکه متاسفانه از سه، چهار روز قبل کشاله‌ام درد گرفت. فکر کردم مثل همیشه چیز عادی است چون قبلا هم درد گرفته بود. یکی، دو بار در اردو بیش از حد برای توپ‌گیری تکل می‌زدم که درد پایم بیشتر شد و ورم کرد. از این موضوع ترسیدم و به پزشک تیم وضعیت پایم را گفتم. او یخ گذاشت ولی با این کارها پایم بهتر نشد. بعد از بررسی کادر پزشکی تیم آنها گفتند کشاله‌ام مشکوک به پارگی است که بعد از آن به بیمارستان خوبی رفتیم. بعد از معاینه متاسفانه گفتند کشاله پای چپم پاره شده است.

داستان فسخ قرارداد با سوفان‌بوری

به خاطر این مسئله و مصدومیتم مسئولان باشگاه با بنده صحبت کردند و گفتند چون چند روز دیگر بازی‌ها شروع می‌شود و باتوجه به اینکه تنها یک بازیکن آسیایی می‌توانند داشته باشند و من این سهمیه آنها را پر کردم از تیم جدا شوم. مدیران باشگاه گفتند ما مشکل مالی نداریم و پولت را تمام و کمال خواهیم داد. فقط مدیر برنامه‌هایت بیاید تا تصمیم نهایی را بگیریم و اگر اجازه می‌دهی قراردادت را فسخ کنیم. من هم گفتم اگر پولم را بگیرم از تیم جدا می‌شوم چون غیر از خوبی چیزی از این باشگاه ندیدم و برای کمک به آنها حاضرم قراردادم را فسخ کنم.

می‌خواهند نیم‌فصل به سوفان‌بوری برگردم

قرارداد من را یک طرفه فسخ نکردند و این اتفاق نیفتاده است. من به دلیل مصدومیت حداقل دو ماه نیستم و خودم برای کمک به سوفان‌بوری و اینکه بتوانند برای سهمیه آسیایی بازیکن بگیرند می‌خواهم جدا شوم چون این تیم می‌خواهد برای قهرمانی بجنگد. نمی‌دانم چرا به یکباره همه رسانه‌های ایران زدند من از تیمم اخراج شدم. در حال حاضر متظرم آقای ولی خرسندی مدیر برنامه‌ام بیاید تا تصمیم نهایی را برای ماندن یا خروجم از این تیم بگیرم. باشگاه سوفان‌بوری تضمین می‌خواهد اگر جدا شدم در نیم‌فصل دوباره به این تیم اضافه شوم ولی من هنوز تصمیمی راجع به این موضوع نگرفته‌ام و منتظر مدیر برنامه‌هایم هستم.

برایم سر و دست می‌شکستند

دقیقا نمی‌دانم در فوتبال ایران چه کاری انجام دادم که همه دوست دارند بدترین اتفاق برای من بیافتد. الان همه نوشتند رضا حقیقی از سوفان بوری اخراج شد ولی اصل قضیه را مخفی کردند و نمی‌گویند اصل قضیه چیز دیگری است. با حضورم در تایلند پنج مربی برای نگاه کردن تمریناتم آمدند. تنها بازیکنی در این کشور بودم که برایش سر و دست می‌کشستند اما حالا بخواهند من را اخراج کنند؟! این چیست که نوشتند اخراج شد؟ اصلا من بازیکن بد؛ مگر می‌شود یک باشگاه همینطور قرارداد بازیکنش را فسخ کند؟

من هم بازیکن ایرانی هستم…

والله قسم من بازیکن تیم ملی ایران بودم و یک ایرانی هستم. برای تیم ملی کشورم زحمت کشیدم اما حالا رسانه‌ها جو بدی علیه من درست کردند و می‌خواهند دید مردم را تغییر دهند. خواهش می‌کنم با من بد نباشید. لااقل اگر خوب نیستید بد رفتاری نکنید و خبر اشتباه به مردم ندهید. نمی‌دانم چرا در ایران همه با من بد هستند.

منبع حواشی برای رضا حقیقی

نمی‌دانم چرا یک سری افراد هستند نمی‌خواهند رضا حقیقی پیشرفت کند. می‌دانم این مسائل از کجا نشات می‌گیرد. واقعیت این است من در گذشته دوستی داشتم که به نوعی مدیر برنامه‌ام هم بود ولی وقتی از او جدا شدم به دلیل اینکه رفقای زیادی در رسانه‌ها و مطبوعات داشت به آنها گفت رضا را بکوبید و اجازه پیشرفتش را ندهید. اسمش را نمی‌آورم و خیلی از فوتبالی‌ها او را می‌شناسند. من خدا را دارم و مطمئن باشید خدا همیشه به من کمک می‌کند.

می فایل