اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / هشدار جدی زیدان به خامس
825001_136.jpg

هشدار جدی زیدان به خامس

خبرگزاری تسنیم: پس از شکست ۲ بر صفر چهارشنبه شب رئال مادرید مقابل ولفسبورگ در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود که انتشار تصاویری عجیب از خامس رودریگس به مذاق هواداران رئال مادرید خوش نیامد.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که در دقیقه ۸۱ این بازی در حالی که نماینده اسپانیا از میزبان آلمانی خود ۲ بر صفر عقب است، هافبک کلمبیایی کهکشانی‌ها که با دنی کارواخال و زیر نظر مربی بدنساز تیم در کنار زمین در حال گرم کردن است، می‌خندد. در این صحنه مشخص است که کارواخال از خنده خامس متعجب شده، چون به نظر او وقتی تیمش در زمین ولفسبورگ شکست خورده، دلیلی برای خوشحالی وجود ندارد. خامس در این دیدار در دقیقه ۸۴ به جای تونی کروس به بازی رفت و نتوانست کار خاصی برای نجات تیمش از شکست انجام دهد.

زین‌الدین زیدان با هشدار جدی به هافبک ۲۴ ساله تیم رئال مادرید بابت رفتار اخیرش در بازی مقابل ولفسبورگ گفت: دوست ندارم چنین حرکاتی تکرار شود و باید از این چیزها درس بگیریم. هیچ‌کس از حرکت خامس خوشش نیامد، اما به‌هر حال باید آن را به فراموشی بسپاریم. رودریگس می‌داند که چنین صحنه‌هایی در عرض تنها دو یا سه ثانیه شکار می‌شوند. او باید از این اتفاق درس بگیرد. به‌هر حال اتفاقی که پیش از این افتاده است، روی عملکرد کنونی رئال مادرید تأثیر نمی‌گذارد.

می فایل