اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / هدیه ویژه «نایکی» به کوبی برایانت
779659_824.jpg

هدیه ویژه «نایکی» به کوبی برایانت

خبرگزاری تسنیم: لری میلر، رئیس برند «جردن» متعلق به کمپانی «نایکی»، روز جمعه در شهر تورونتو، مجموعه‌ای متشکل از ۳۰ کفش «ایر جردن» را به کوبی برایانت به عنوان هدیه‌ای برای بازنشستگی‌اش داد. میلر در این خصوص گفت: برند جردن فراتر از ورزش بسکتبال است و آنهایی را که از خود میراثی بر جای می‌گذارد را محترم می‌شمارد. امشب برند جردن افتخار میزبانی از یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال و میراثی که از خود به جای گذاشت را داشت.

برایانت که اخیراً کفشی که در آخرین بازی خارج از خانه تیم لس‌انجلس لیکرز به پا کرد را در جهت امور خیریه به مزایده گذاشت، همچنین یکی از کفش‌هایی که شب گذشته به او هدیه شد را به مزایده گذاشت تا عواید حاصل از آن صرف امور خیریه شود. قرار است این مزایده از امروز (شنبه) به مدت ۲۴ ساعت در سایت «ایبِی» آغاز شود.

کوبی برایانت که پیش از این اعلام کرده بود در پایان فصل جاری مسابقات NBA به دوران حرفه‌ای خود پایان خواهد داد، بامداد دوشنبه برای هجدهمین و البته آخرین بار در دیدار ستاره‌های این لیگ به میدان می‌رود.

شصت‌و‌پنجمین مسابقه ستاره‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، ساعت ۴:۳۰ صبح دوشنبه ۲۶ بهمن در سالن «اِیر کانادا» شهر تورونتو بین دو تیم ستاره‌های کنفرانس شرق و غرب لیگ برگزار می‌شود.

می فایل