اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / ناصری: شانس امسال ما بازی در ورزشگاه امام رضاست
1322076_314.jpg

ناصری: شانس امسال ما بازی در ورزشگاه امام رضاست


ورزش سه: محمد ناصری گلر سیاه‌جامگان درخصوص آمادگی تیمش می‌گوید: سیاه‌جامگان برخلاف فصل گذشته با آمادگی صددرصدی روبه‌رو است و مطمئنا با تمام قوا پا به مسابقات لیگ خواهد گذاشت. ما اردوهای خوبی در این مدت برگزار کردیم و از پس حریفان تدارکاتی‌مان خوب برآمدیم.

وی در ادامه افزود: شاید امسال مدعی نباشیم که دور از ذهن هیچ کس در سیاه‌جامگان نیست اما مطمئنا برای حریفانمان در لیگ‌برتر زنگ تفریح نخواهیم شد.

او در رابطه با بقای میثاقیان در این تیم خاطرنشان کرد: مسئولین سیاه‌جامگان با ابقای میثاقیان بهترین کار ممکن را انجام دادند چراکه با وجود تعطیلات لیگ تیم‌ها فرصت آنچنانی برای هماهنگی با سرمربی جدید و جذب بازیکن ندارند و از کمترین فرصت بهترین بهره را می برند که خب بهترین فرد برای هدایت مجدد سیاه‌جامگان آقای میثاقیان بودند که تا به امروز از زمان بهترین سود را بردند.

وی که صحبت از حضورش در تیم‌های دیگر شنیده می‌شد در این رابطه گفت: از مربیانی که درخواست حضورم در تیم‌هایشان را داشتند سپاسگزارم اما ترجیحم به ماندن بود هم به دلیل دریافت طلبم و هم اینکه بتوانم در کنار تیم شهرم بهترین نتیجه را کسب کنم.

ناصری در خصوص برگزاری بازی‌ها در ورزشگاه امام رضا در فصل هفدهم نیز گفت: از مسئولین استان و سازمان لیگ بابت برگزاری دیدارها و آماده‌سازی ورزشگاه امام رضا تشکر می‌کنم. برگزاری بازی در این ورزشگاه مطمئنا در فصل جدید روی مسابقات پدیده و سیاه‌جامگان مقابل حریفان تاثیرگذار خواهد بود و هواداران بسیاری را برای تماشا و تشویق تیم‌هایشان در این ورزشگاه شاهد خواهیم بود.

می فایل