اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / میلنر تا ۲۰۲۲ با لیورپول تمدید کرد
2232128_393.jpg

میلنر تا ۲۰۲۲ با لیورپول تمدید کرد

ورزش سه: جیمز میلنر، هافبک باتجربه لیورپول، قراردادش را با این باشگاه تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد.

لیورپولی ها که ساعتی قبل خبر از تمدید قرارداد کلوپ تا سال ۲۰۲۴ دادند، اکنون اعلام کردند که قرارداد میلنر نیز برای دو سال دیگر تمدید شد.

میلنر در تابستان ۲۰۱۵ با انتقالی آزاد از منچسترسیتی به لیورپول پیوست در این مدت یکی از ارکان اصلی این تیم بود.

قرارداد قبلی این هافبک باتجربه با قرمزپوشان در پایان فصل جاری به اتمام می رسید و او اکنون قراردادش را برای دو سال دیگر تمدید کرد.

این هافبک ۳۳ ساله که تاکنون ۱۹۸ بازی برای قرمزها انجام داد، در این مدت ۲۵ گل هم برای این تیم به ثمر رساند و در پست های مختلفی از جمله دفاع چپ و هافبک میانی برای این تیم بازی کرد.

او بعد از امضای قرارداد به سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت:” من خوش شانس بودم که در چهار سال و نیم اخیر برای این باشگاه بازی کردم. دوران فوق العاده ای بود که تغییر و پیشرفت باشگاه را دیدیم. من هر روز از آمدن به تمرینات، کار کردن با بازیکنان، مربیان و کادر فنی و عضوی از این باشگاه بودن لذت می برم. واضح است که حمایتی که از ما در سراسر دنیا می شود، بی نظیر است.

این باشگاه جای فوق العاده ای برای بازی است و اکنون دوره فوق العاده ای برای بودن در این باشگاه است. ما چندین جام کسب کردیم و فوق العاده می شود اگر چند جام دیگر کسب کنیم.”

میلنر بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶، ۶۱ بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داد و بعد از رقابت های یورو ۲۰۱۶، از بازی های ملی خداحافظی کرد.

می فایل