اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / مقایسه شکست‌های سرمربیان رئال مادرید
1837867_642.jpg

مقایسه شکست‌های سرمربیان رئال مادرید


ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید از ۱۱ بازی رسمی خود چهار دیدار را با شکست پشت سر گذاشته است. این برای تیمی که در پنج فصل اخیر ۱۳ جام را فتح کرده است آمار غیر قابل قبولی محسوب می‌شود. مادرید زین الدین زیدان در سه فصل اخیر یعنی ۱۸-۲۰۱۷ ، ۱۷-۲۰۱۶ ، ۱۶-۲۰۱۵ به ۵ برابر بازی بیشتر نیاز داشت تا رکورد ضعیف مادرید یولن لوپتگی را به ثبت برساند. سفیدپوشان با هدایت سرمربی فرانسوی در ۵۸ بازی ۴ شکست را تجربه کردند.

از طرفی رافائل بنیتس هرگز به رکورد لوپتگی (۴ شکست) نرسید. در ۲۵ بازی که هدایت مادرید را برعهده داشت تیمش سه بار شکست خورد. او به خاطر کسب نتایج ضعیف و رابطه بدش با اغلب بازیکنان برکنار شد.

پیش از بنیتس کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو هدایت تیم مادریدی را برعهده داشتند. سرمربی ایتالیایی مانند سرمربی پرتغالی به ۴۸ بازی نیاز داشت تا ۴ شکست را تجربه کند. یعنی به ۴ برابر بازی بیشتر نسبت به لوپتگی نیاز داشت.

مادرید لوپتگی تنها ۴ شکست را به ثبت نرسانده است بلکه ۲ تساوی نیز در این مدت به دست آورده است. سفیدپوشان با هدایت سرمربی اسپانیایی تنها ۴۵.۴ درصد بازی‌ها را با پیروزی به پایان رساندند.

آمار این سرمربی در لالیگا ۴ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست و کسب ۱۱۴ امتیاز است. از ۴۵ سرمربی که مادرید در تاریخ داشته است تنها ۱۰ مربی آمار بدتری نسبت به این سرمربی به ثبت رساندند.

می فایل