اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / قوچان نژاد در تیم منتخب فصل هلند جای گرفت
1246075_900.jpg

قوچان نژاد در تیم منتخب فصل هلند جای گرفت

ورزش سه: وبسایت گل، ترکیب منتخب فصل لیگ هلند را انتخاب کرده است که در خط حمله آن نام رضا قوچان نژاد، گلزن ایرانی هیرنفین هم به چشم می خورد.​​​​​​​
 با هت تریک درت کویت برابر هراکلس، فاینورد موفق شد بعد از سالها دوباره طعم شیرین قهرمانی در لیگ هلند را تجربه کرده و در نهایت با یک امتیاز بالاتر از آژاکس این عنوان را فتح کند.
 
گوستاس لامپرو – ویلم

این سنگربان ۲۵ ساله و ناشناخته ویلم بیش از هر گلر دیگری در لیگ موفق به ثبت واکنش شد و به همین می توان او را بهترین دروازه بان فصل دانست.
 
ریک کارسدورپ – فاینورد

مدافع راست اول تیم ملی هلند در ۲۲ سالگی عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده و آینده روشن در مقابل این بازیکن با استعداد وجود دارد.
 
اریک بوتژین – فاینورد

این مدافع برزیلی در تمام دقایق بازی های فاینورد به میدان رفت و موفق به زدن ۴ گل، از جمله گل ثانیه های پایانی به آیندهوون نیز شد تا فصل خوبی را سپری کرده باشد.
 
داوینسون سانچس – آژاکس

این ستاره ۲۰ ساله در اولین فصل خود عملکرد فوق العاده در لیگ هلند داشت و عجیب نیست که بارسلونا از همین حالا برای جذب او وارد عمل شده است.
 
قوچان نژاد در تیم منتخب فصل هلند جای گرفت
ترنس کونگولو – فاینورد

این مدافع وسط با کیفیت از ۸ سالگی در باشگاه فانیورد حضور دارد و نقش موثری در نتایج این تیم در فصل جاری ایفا کرده است
 
داوی پروپر – آیندهوون

با زدن ۶ گل و ارسال ۷ پاس گل، پروپر فصل فوق العاده را سپری کرد و در لیگ هلند تنها حکیم زیچ از او بیشتر خلق موقعیت کرده است.
 
قوچان نژاد در تیم منتخب فصل هلند جای گرفت
کریم الاحمدی – فاینورد

بازیکن سخت کوش ترکیب فاینورد این فصل نمایش بسیار خوبی داشت و علاوه بر زدن ۵ گل، در امور دفاعی نیز بارها به یاری مدافعان تیمش آمد.
 
حکیم زیچ – آژاکس

خلاق ترین بازیکن لیگ هلند، این ستاره مراکشی است که آژاکس بسیار خوش شانس بود که به پیشنهاد ۱۱ میلیون یورویی تابستان قبل او پاسخ منفی داد.
 
رضا قوچان نژاد – هیرنفین

به ثمر رساندن ۱۹ گل در تیمی مانند هیرنفین که فصل را در میانه جدول به پایان رسانده هرگز دستاورد آسانی نسیت اما گلزن ایرانی در فصل جاری عملکردی طوفانی و مرگبار از خود ارائه داد.
 
قوچان نژاد در تیم منتخب فصل هلند جای گرفت
نیکلای یورگنسن – فاینورد

با زدن ۱۹ گل و ارسال ۱۱ پاس گل، این ملی پوش دانمارکی آقای گل شد و نقش فوق العاده ای را در ترکیب فاینورد ایفا کرد.
 
ساموئل آرمنتروس – هراکلس

این ملی پوش سوئدی هم عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه داد و موفق شد در ۲۹ بازی ۱۹ بار برای تیمش گلزنی کند.

می فایل