اخبار مهم
Home / سرگرمی / فرار شجاعانه اختاپوس به سمت اقیانوس
835843_271.jpg

فرار شجاعانه اختاپوس به سمت اقیانوس

پی سی گروپ: اینکی اختاپوسی متعلق  به آکواریوم ملی نیوزیلند بود که اخیرا یک کار شگفت انگیز انجام داده، او از طریق لوله های تخلیه به سمت آبهای مادری اش فرار کرده است، بدون اینکه هیچکس متوجه فرار او شود!

اینکی از سال ۲۰۱۴ در این آکواریوم زندگی می کرده، یعنی از وقتی که توسط یک ماهیگیر که او را در دام خرچنگ پیدا کرده و نجات داده بود. او با چند عضور قطع شده و جراحت های دیگر به آکواریوم رسید و کارمندان از او پرستاری کردند تا سلامتی اش را بازیابد، با دست به او ماهی می دادند، و او را با بازی و اسباب بازی سرگرم می کردند. او سریعا میان بازدیدکنندگان محلی طرفداران زیادی پیدا کرد.

باوجود توجه و مراقبت های دوستدارانه ای که به او می شد، اینکی یک شب که درپوش کمی باز مانده بود از مخزن خود فرار کرد، خود را مخفیانه به لوله تخلیه رساند، خودش را به اندازه یک توپ فوتبال فشرده کرد و بدن نرم و بی استخوان خود را از یک لوله ۱۵۰ میلیمتری که به دریا راه داشت عبور داد و سرانجام به مقصدش رسید.

مدیر آکواریوم می گوید: «من فکر نمی کنم که اینکی از بودن با ما احساس نارضایتی یا تنهایی داشته باشد، اما او دوست داشته بداند که بیرون چه اتفاقاتی می افتد و این شخصیت اوست.»

فرار شجاعانه اختاپوس به سمت اقیانوس

فرار شجاعانه اختاپوس به سمت اقیانوس

می فایل