اخبار مهم
Home / اخبار روز / فال روزانه ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
607497_774.jpg

فال روزانه ۱۳۹۴/۱۲/۱۰

فال روزانه دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۰ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز همه چیز برای شما به بهترین شکل خود اتفاق می افتد. از تک تک لحظه های آن لذت ببرید و آن را در خاطرتان ثبت کنید. اگر دوستی شما را در چنین روزی به رستوران مورد علاقه تان دعوت کرده، باید بگوییم که این دیدار شروع یک رابطه عاشقانه است. عجله نکنید، فقط باید حدود یک تا دو ماه به این رابطه فرصت دهید تا پخته تر شود. شما ایده ای در سر دارید که می خواهید آن را عملی کنید اما باید تا ماه اردیبهشت صبر کنید. در آن زمان است که با کمک دیگران هر آنچه در سر دارید، به بهترین شکل خود انجام می شود و شما به سمت هدف تان نزدیک تر خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

آیا تا به حال به فکر تغییر شغل بوده اید؟ اگر جواب شما مثبت است، امروز کمی جدی تر در مورد آن فکر کنید. شما برای پیشرفت در کارتان، سختی های بسیاری کشیده اید و شاید فکر کنید که راه اشتباهی را انتخاب کرده اید اما شک نکنید. از این به بعد باید در اینترنت بیشتر جستجو کنید، رزومه حرفه ای خود را تکمیل کنید و بیشتر در فعالیت های اجتماعی حضور داشته باشید تا شرایط شغلی بهتری برایتان فراهم شود. برای انجام کاری با عشق زندگی تان به بیرون از خانه می روید. اگر چه کارتان نیمه تمام می ماند اما به شما بی نهایت خوش می گذرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر مجرد هستید، امروز جرقه عشق در شما زده می شود اگر هم متاهل هستید، امروز اتفاقی رخ خواهد داد که رابطه عاطفی شما را عمیق تر از قبل خواهد کرد. به زودی در محیط کار فردی را ملاقات می کنید که در زمینه کاری خود حرفه ای است و می تواند به شما در پیشرفت کاری تان نیز کمک کند. پس تا جایی که می توانید به خودتان برسید و سعی کنید بهتر از همیشه به نظر برسید تا بر دیگران تاثیرگذار باشید. امروز شانس آن را پیدا می کنید تا از رازی که مدت ها به دنبالش هستید، پرده برداری کنید. ارزش این حقیقتی را که بدان دست یافته اید، بدانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می کنید که تغییری در شما رخ داده است. حتی ممکن است در آیینه به خود  نگاه کنید و متوجه شوید که زیباتر و جذاب تر از همیشه شده اید و مانند ستاره ای در دنیای سینما می درخشید. این زیبایی ظاهری نتیجه زیبایی درونی شماست. شما اخیرا ناراحتی و استرس های زیادی را پشت سرگذاشته اید و سعی کرده اید تمام آنها را فراموش کنید، این آرامش خودش را در چهره شما نیز نشان داده است. بهتر است لباسی نو به تن کنید و از خانه بیرون بزنید و روز خود را به بهترین شکل ممکن آغاز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با شریک زندگی تان بحث می کنید. این بگو مگو انرژی زیادی از شما می گیرید طوری که پس از آن فکر می کنید که آیا واقعا این رابطه ارزش ادامه دادن دارد یا نه. اگر چه تمام نشانه ها حاکی از آن است که رابطه شما ادامه می یابد اما مطمئنا نیازمند تغییراتی است. اکنون زمان نشستن در خانه نیست، باید به بیرون از خانه بروید و چیزهای جدید را بیاموزید. هیچ زمانی برای یادگیری دیر نیست.  برای چیزی که به آن علاقه دارید، درنگ نکنید. با توحه به توانایی هایی که دارید، مطمئنا هر کاری را به دست گیرید، در آن موفق خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

کاری را در دست دارید که امروز وقت زیادی از شما می گیرد. شاید حتی مجبور شوید که ساعات زیادی را در کتابخانه یا اینترنت بگذرانید. بهتر است کمتر غر بزنید زیرا برای افزایش درآمدتان باید اطلاعات بیشتری به دست آورید و تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنید. البته یادتان باشد که هر چند وقت یک بار به چشم های خود استراحت دهید وگرنه سردرهای شدید به سراغ تان خواهد آمد. از نظر عاطفی در شرایط خوبی به سر می برید، پس برای استراحت بد نیست با عشق تان قراری بگذارید و کمی خوش بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شور و اشتیاق عاشقی در شما فوران می کند و دوست دارید زمان زیادی را با شریک زندگی تان سپری کنید. اگر احساس کردید که او برای دیدار شما تمایلی نشان نمی دهد، عصبانی نشوید و از کوره در نروید،  سعی کنید با احترام جواب او را دهید. از اصرار زیاد خودداری کنید و بگذارید سرنوشت راه خودش را برود. مطمئن باشید که در آینده رابطه ای رمانتیک را تجربه خواهید کرد. اگر به دنبال کاری با درآمد مالی خوبی هستید، با نشستن و منتظر ماندن، این فرصت نصیب شما نخواهد شد پس هر چه زودتر کار خود را با جستجو در اینترنت آغاز کنید.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک ایده ای به ذهن تان می رسد که می تواند بر افزایش درآمد مالی تان موثر باشد. آنچه امروز به ذهن شما خطور کرده مطمئنا حرفی بوده که قبلا شنیده اید یا حتی آن را در جایی خوانده اید اما سپس به دست فراموشی سپرده اید. این ایده هر چه که باشد بهتر است آن را به دقت بررسی کنید، سپس اگر صحت و اهمیت آن به شما ثابت شد، آن را عملی سازید. این روزها شانس با شماست پس آن را به سادگی از دست ندهید. اگر عشق در خانه شما را زد، آن را با آغوش باز بپذیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در جمعی از دوستان تان حاضر می شود و در میان آنها یکی از دوستان قدیمی تان را پیدا می کنید که به نظر شما خیلی تغییر کرده است. به نظرتان او نسبت به گذشته آنقدر جذاب شده که هر کسی را عاشق اش می کند. اگر مجرد هستید و فکر می کنید که او گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی است، بهتر است کمی صبر کنید زیرا او هنوز شما را به چشم یک دوست قدیمی می بیند. اگر در محیط کار چیزی شما را آزار می دهد طوری که به فکر تغییر شغل تان هستید، بهتر است کمی دیگر هم صبر کنید تا تصمیمی که می گیرید، غیر منطقی نباشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

پروژه ای جدید به دست تان می رسد که با کمی خلاقیت می توانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید و مسیرتان را به سمت هدفی بالاتر تغییر دهید. انجام این پروژه شما را به هیجان وا می دارد زیرا به علاقمندی های شما نزدیک است پس آن را هر چه زودتر به دست گیرید. امروز شانس آن را پیدا می کنید تا فرد رویاهایتان را از نزدیک ببنید. ممکن است این شرایط در یک مراسم اجتماعی رخ دهد. فردی ناگهان در مقابل شما قرار می گیرد و دل تان را میبرد و این شروعی برای یک رابطه عاطفی رمانتیک خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

به زودی به مسافرتی خواهید رفت و در طول مسیر با فردی آشنا خواهید شد که به نظرتان گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه است. این فرد باعث می شود که سفر شما شیرین تر و لذت بخش تر از همیشه باشد. اگر چه محل زندگی شما از هم دور است اما اگر به صداقت احساس تان ایمان دارید، ارتباط خود را با او قطع نکنید. به زندگی خود نگاهی بیاندازید، دوست دارید کدام قسمت از آن را تغییر دهید؟ اگر می خواهید از شیوه زندگی تان رضایت کامل را داشته باشید، همین حالا دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

خبر خوشی به شما می رسد که ممکن است در مورد حقوق تان باشد. فقط حواستان باشد که این پولی که به دست تان می رسد را صرف کارهای بیهوده نکنید.  اگر مجرد هستید، امروز فردی توجه شما را به خود جلب می کند. این فرصتی برای شروع رابطه عاشقانه ای است  که مدت ها به دنبالش بوده اید. بهتر است اولین قرارتان را در محیطی زیبا و سرسبز بگذارید، بهترین لباس خود را به تن کنید و از لحظاتی که با او می گذرانید، نهایت لذت را ببرید. اگر هم متاهل هستید به زودی از طرف همسرتان سورپرایز خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی شما متمرکز بر رابطه عاطفی تان است. دوست دارید زمان زیادی را با عشق زندگی تان بگذرانید. پس از همین حالا با او تماس بگیرید و برای شام قراری بگذارید تا او هم برای دیدار شما برنامه ریزی کند. زمان خوبی است تا در مورد مشکلات قدیمی و حل نشده خود نیز گفتگو کنید. با یکی از همکاران تان در محیط کار صحبت هایی در این مورد که با یکدیگر کاری را آغاز کنید، خواهید داشت. هم شما و هم او ایده های نابی را در سر دارید که اگر آنها را به درستی در کنار هم بچینید، به موفقیت های بالایی خواهید رسید.

می فایل