اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / عکس: هر سوالی دارید از کی روش بپرسید
827775_445.jpg

عکس: هر سوالی دارید از کی روش بپرسید

ورزش سه: در فاصله چند ساعت تا برگزاری مهمترین قرعه کشی فوتبال قاره کهن شبکه های اجتماعی منتسب به کنفدراسیون فوتبال آسیا دست به اقدام جالبی زدند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و صفحه اینستاگرام منتسب به این کنفدراسیون در فاصله چند ساعت تا آغاز مهمترین قرعه کشی رقابت های فوتبال در قاره کهن با انتشار تصویری از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران از طرفداران فوتبال این کشور خواست هر سئوالی پیرامون قرعه کشی و وضعیت ایران دارند از مربی پرتغالی بپرسند.

این اقدام جالب در فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشت تا جایی که طرفداران ایرانی با هجوم به صفحه اینستاگرام AFC ضمن تعریف و تمجید از کارلوس کی روش سئوالات خود را از این مربی پرسیدند تا نماینده کنفدراسیون همان طور که وعده داده بود سئوالات را فردا پیش از آغاز مراسم از سرمربی تیم ملی ایران بپرسد.

نکته جالب این که بیشتر این سئوالات از کی روش پیرامون ماندن یا رفتن او از نیمکت تیم ملی ایران براساس آن چه خود در روزهای گذشته مدعی شده بود، طرح و پرسیده شد که باید منتظر ماند و دید کارلوس که همواره به طرفداران ایرانی احترام گذاشته و علاقه به آنها را دلیل ماندن در ایران دانسته چه پاسخی برای این سئوالات خواهد داشت.

می فایل