اخبار مهم
Home / اخبار روز / عرضه بازی فاینال فانتزی ۹ برای موبایل
778094_292.jpg

عرضه بازی فاینال فانتزی ۹ برای موبایل

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شرکت «اسکوئر انیکس» (Square Enix) بازی «فاینال فانتزی ۹» (Final Fantasy IX) را برای پلتفرم‌های iOS و اندروید عرضه کرد.

اسکوئر انیکس که در حال ساخت بازی فاینال فانتزی ۱۵ و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی فاینال فانتزی ۷ است، قسمت نهم این مجموعه بازی‌ها را برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه کرد. البته این بازی همان نسخه‌ای است که قبلا برای کنسول دستی PSP‌ عرضه شده بود.

بازی فاینال فانتزی ۹ در سال ۲۰۰۰ برای کنسول «پلی استیشن» (PlayStation) عرضه شد و ماجراهای آن در سرزمینی به نام Gaia رخ می‌داد. این بازی روند نسخه‌های کلاسیک مجموعه‌ی فاینال فانتزی را پیش روی بازی‌کننده‌ها قرار می‌دهد. بازی‌کننده‌ها در این بازی کنترل شخصیت‌های مختلف را به‌دست می‌گیرند و در زمان مبارزه‌ها باید از قدرت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد هر کدام از آن‌ها استفاده کنند.

نسخه‌ی موبایل این بازی دارای ویژگی‌های جدیدی است که از بین آن‌ها می‌توان به ذخیره‌ی خودکار اشاره کرد که باعث می‌شود بازی‌کننده‌ها راحت‌تر روند داستانی بازی را ادامه دهند. همچنین طراحی مدل شخصیت‌ها و محیط‌های بازی کمی بهتر از نسخه‌ی اصلی شده است. وضوح بازی در مقایسه با نسخه‌ی اصلی و نسخه‌ی PSP بیشتر شده و می‌تواند نظر بازی‌کننده‌ها را به سمت خودش جلب کند. البته روند بازی و کنترل آن همانند نسخه‌ی اصلی است و حس و حال یک عنوان نقش آفرینی نوبتی را به بازی‌کننده‌ها منتقل می‌کند.

عرضه بازی فاینال فانتزی 9 برای موبایل
Final Fantasy 9 در سال ۲۰۰۰ برای پلی استیشن عرضه شد.
‌‌‌‌‌‌

بازی فاینال فانتزی ۹ هم اکنون روی فروشگاه‌های گوگل پلی و اپل استور عرضه شده و بازی‌کننده‌ها می‌توانند با قیمت ۱۶٫۹۹ دلار آن را خریداری کنند.

برای اجرای این بازی باید ۴ گیگابایت حافظه‌ی خالی روی گوشی خودتان داشته باشید. همچنین گوشی شما باید اندروید ۴٫۱ یا بالاتر داشته باشد.

می فایل