اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / عباس جدیدی از خانواده پورحیدری عذرخواهی کرد
1054652_123.jpg

عباس جدیدی از خانواده پورحیدری عذرخواهی کرد

خبرگزاری ایسنا: عباس جدیدی در صفحه اینستاگرامش از خانواده مرحوم پورحیدری عذرخواهی کرد.
 
عباس جدیدی نوشت: «از جامعه  داغدار ورزش، هواداران استقلال و خانواده محترم منصور پورحیدری بابت عکسی که از من پخش کردند عذرخواهی می کنم.»
 
تصویر منتشر شده از عباس جدیدی قهرمان کشتی و عضور فعلی شورای شهر تهران در کنار مرحوم منصور پورحیدری در بیمارستان ایرانمهر در فضای مجازی باعث ایجاد قضاوت ها و جنجال هایی شده بود.
 
 
باز هم می گویم، من آن عکس را نگرفته ام 
 
عباس جدیدی در گفتگویی با سایت «ورزش سه» درباره حاشیه عکس منتشر شده از وی در کنار مرحوم منصور پورحیدری اعلام کرد: من در کنار آن مرحوم عکس نینداختم این عکس من نیست و نمی دانم عکس چه کسی است، من عکسی آنجا نینداخته ام و اصلا در صفحه اینستاگرامم من این عکس را منتشر نکردم شاید پرستارها گرفته اند.
 
صفحه اجتماعی من باز است و اتفاقا تصویر آن مرحوم پورحیدری است، به هر حال وقتی ما وارد جایی می شویم پرستار و همه عکس می گیرند. اگر من یک غیرورزشی بودم این تصویر شائبه ایجاد می کرد اما من خانواده پورحیدری ام، من خود پورحیدری ام، من وصله او هستم. اگر اصناف می گرفتند ممکن است برداشت دیگری می شد ولی من ورزشی هستم، شاید بقیه می خواستند بهره برداری کنند ولی من چنین تصمیمی نداشتم.
 
عباس جدیدی گفت: من عکس را نگرفتم، ما که جایی می رویم صد تا دوربین پشت سر ماست، نمی دانم شاید آن ها گرفته اند. اگر غیر ورزشی برود و عکس بگیرد شاید مشکل داشته باشد ولی من ورزشی هستم و رفتم، اصلا در صفحه اینستاگرامم هم این تصویر منتشر نشده است.
می فایل