اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / صحبتهای جنجالی ملکی و پاسخ رحمتی و منصوریان
1408032_833.jpg

صحبتهای جنجالی ملکی و پاسخ رحمتی و منصوریان


وبسایت نود: شب عجیبی در برنامه امشب ۹۰ رقم خورد. بعد از حرف های طولانی منصوریان، عباسی ملکی عضو هیات مدیره استقلال در چند کلمه، سرمربی را به گوشه رینگ برد و بعد از آن مهدی رحمتی روی خط آمد تا جنگ بزرگی به پا شود.
مهدی رحمتی گفت: «من از آقای ملکی تشکر می کنم. حرف های ایشان را که شنیدم، واقعا هنگ کردم. خیلی ها با من تماس گرفتند که بدانند دلیل محرومیت من چه بوده است. این حرف هایی که به آقای ملکی گفته اند درست نبوده است. من با دو نفر دیگر هیات مدیره که صحبت کردم، خیلی صریح گفتند ما موافق اخراج مان نبودیم و اصلا آنها برای اخراج ما مصوبه ای نداشتند. حق من و مجتبی جباری این نبود که ما را دو ساعت در باشگاه بنشانند. ببینید چه اتفاقی می افتد؟ دو ساعت نشستیم و خواستیم که به ما نامه رسمی بدهند  اما ندادند. تازه امشب در برنامه شما شنیدیم که برنامه ما عوض شده بوده و جلسه بعد از بازی ذوب آهن قرار است برگزار شود.»
او درباره خوشحالی بعد از پنالتی گفت: «اگر یک نفر بیاید و بگوید من در صحنه پنالتی خوشحالی کردم، فوتبال را برای همیشه کنار می گذارم. من موقع گرم کردن سیدحسین حسینی نبودم چون شب قبلش زیر سروم بودم . ۹ تا آمپول زدم و خسته بودم.»
منصوریان دوباره روی خط شروع به حرف زدن کرد و گفت: «آقای افتخاری  در آن جلسه، مگر من نگفتم مشکل تیم استرس است؟ من گفتم با توجه به مشکلات عدیده ای که مهدی داشته از سیدحسینی استفاده کنم. من هر جایی را اشتباه می کنم، شما بگو آقای افتخاری. حالا که قرار است پرده بیفتد، آن حرفی که واقعیت است را بگو. من این حرف را زدم؟ مگر آقای ملکی نگفت ما عکس هایی داریم که این باخت تیم را به مسخره گرفته است؟ اقای افتخاری راستش را بگو و نگذار شان من لطمه بخورد. »
افتخاری که در ابتدا حاضر نشده بود این حرف ها را بگوید، وقتی نوبت حرف زدنش شد، گفت: «من خواستم این حرف ها را نزنم و الان می خواهم این بحث ادامه پیدا نکند.»
رحمتی روی خط آمد و خواست صریح حرف بزند و گفت: «اگر قرار بود حرف تان را شفاف بزنید که تلفن مان را جواب می دادید. الان بگویید.»
منصوریان از افتخاری می خواست خیلی شفاف حرف بزند. او مدام سعی می کرد پاسخ ملکی را بدهد. 
ولی ملکی باز حرف هایش را روی خط تکرار کرد و گفت: «من گفتم آقای منصوریان مربی باید اقتدار داشته باشد.»
منصوریان دوباره گفت: «آقای ملکی شما یک بار سر تمرین تیم من نیامدید. شما نگفتید من از رحمتی عکس خنده دارم؟» و ملکی گفت: «شما نگفتید مهدی قهر کرده بود؟ » منصوریان دوباره گفت: «بله گفتم اما قهر مهدی طبیعی بود. بازیکن بزرگ معمولا در این شرایط ناراحت می شود. من خودم رفتم دنبال مهدی…» رحمتی اما وسط حرف منصوریان پرید و گفت: «شما به من نگفتی. من خودم آمدم در جلسه. بعدش که این اتفاقات افتاد، شما آمدی اتاق من.» او رسما منصوریان را تکذیب کرد.»
در ادامه ملکی تاکید کرد هر آنچه اتفاق افتاده را گفته است. او تاکید کرد این ها را خود افتخاری می تواند تائید کند.
افتخاری در شرایط بدی قرار گرفته بود و سعی داشت در این باره چیزی نگوید. فردوسی پور سعی کرد با یک آنتراکت شرایط عجیب برنامه را عوض کند!

می فایل