اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / شفر هنوز ترکیب اصلی استقلال را نشناخته
1971541_134.jpg

شفر هنوز ترکیب اصلی استقلال را نشناخته


خبرگزاری مهر: ایمان عالمی اظهار داشت: بازی خوبی از استقلال مقابل پارس جنوبی جم دیدیم و یک پیروزی بی دردسر در این بازی به دست آمد. قطعا اگر درخشش رحمان احمدی درون دروازه پارس جنوبی نبود شکست آنها خیلی سنگین می‌شد.

مربی پیشین آبی پوشان با اشاره به بازی آیاندا پاتوسی بازیکن جدید استقلال در این دیدار بیان داشت: پاتوسی در همان اولین بازی نشان داد می‌تواند مهره گم شده تیم شفر در میانه میدان باشد. او به خوبی می‌تواند از نظر فنی یک رهبر در میانه زمین باشد و بازی تیم را کارگردانی کند.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: انتقادی که به شفر وارد است این است که در این مدت زمانی که هدایت استقلال را بر عهده داشته هنوز به ترکیب ایده آلش نرسیده است. ما مرتبا می‌بینیم ترکیب استقلال تغییر می‌کند و این اصلا خوب نیست و یکی از دلایل نوسان تیم همین است.

وی اضافه کرد: در همین دو سه هفته اخیر تغییرات زیادی چه در چیدمان، چه در ارنج و چه در پست بازیکنان دیده می‌شود. بعنوان مثال وریا یک روز هافبک راست است، یک روز دفاع راست. منتظری یک روز دفاع میانی است و یک روز دفاع راست، سهرابیان، چشمی، نورافکن، اسماعیلی، تبریزی و خیلی‌های دیگر هنوز نمی‌دانند پست اصلی شان چیست.

عالمی در خصوص بازی کردن استقلال با تنها یک مهاجم گفت: من به این شیوه ایراد نمی گیرم چون بازیکنان استقلال در این روش شرح وظایف شان را به خوبی می‌شناسند و تیم از این بابت مشکلی ندارد. گواه ادعای من هم تعداد زیاد گلهای آبی پوشان در هفته‌های اخیر است. در حال حاضر هم استقلال یکی از بهترین خطوط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد.

پیشکسوت استقلال در خصوص بازی پیش روی این تیم با ذوب آهن بیان داشت: این یک چالش سخت برای آبی پوشان است. ذوب آهن با نتیجه خوبی که در آسیا گرفته از روحیه و انگیزه خوبی برای این بازی برخوردار است. با همه شرایط خوبی که استقلال در این روزها دارد فکر می‌کنم کار ساده‌ای برابر ذوب آهن در پیش نداشته باشد.

می فایل