اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / شایعه است؛ از پرسپولیس شکایت نمی‌کنم

شایعه است؛ از پرسپولیس شکایت نمی‌کنم

ورزش سه: حمید علی عسگری هافبک سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا برای دریافت مطالباتش شکایتی از باشگاه پرسپولیس داشته یا خیر، گفت: من الان چهار سال است از پرسپولیس بیرون آمده ام و مطالباتم باقی مانده ولی هنوز شکایت نکرده ام. چند مرتبه به مسئولین باشگاه گفته ام جلسه داشته باشیم و موضوع را حل کنیم ولی گوش نمی کنند و توجهی ندارند.

شایعه است؛ از پرسپولیس شکایت نمی‌کنم

مدافع راست سابق پرسپولیس ادامه داد: سال گذشته حتی ۲۰ میلیون تومان به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال پرداخت کردم تا به پرونده ام رسیدگی شود. حتی به من زنگ زدند که موضوع را به صورت رسمی پیگیری کنند ولی در آن زمان پرسپولیس شرایط خوبی نداشت و نمی توانست بازیکن بگیرد و برای همین صرف نظر کردم.

علی عسگری در پایان با تاکید بر این نکته که ترجیح می دهد، مطالباتش از راه های مسالمت آمیز پرداخت شود، اضافه کرد: هیچ وقت از پرسپولی شکایت نمی کنم و صبر می کنم تا باشگاه خودش بیاید و مسالمت آمیز این مسائل حل شود. من پسر باشگاه هستم و از ۱۷ سالگی در پرسپولیس بزرگ شدم. امیدوارم مدیران باشگاه توجه بیشتری داشته باشند تا این مشکل حل شود. من با وکیلم هم صحبت کرده ام و به او گفته ام بدون اطلاع من کاری انجام ندهد.

می فایل