اخبار مهم
Home / سرگرمی / سکانس های ماندگار سینما (۴۳)
1051353_815.jpg

سکانس های ماندگار سینما (۴۳)

پی سی گروپ: کاپیتان فیلیپس (Captain Phillips) فیلمی سینمایی به کارگردانی پل گرینگرس و محصول سال ۲۰۱۳ براساس داستانی واقعی که در سال ۲۰۰۹ اتفاق افتاده، ساخته شده است و داستان ربوده شدن کشتی باری آمریکایی به نام مائرسک آلاباما توسط دزدان دریایی سومالیایی را به تصویر می‌کشد. در این فیلم تام هنکس در نقش کاپیتان ریچارد فیلیپس به ایفای نقش می‌پردازد.

 بیلی ری براساس کتابی به نام «وظیفه یک کاپیتان» نوشته ریچارد فیلیپس و استفن تاتی، فیلمنامه فیلم سینمایی کاپیتان فیلیپس را نوشته است.
 
داستان
 
یک گروه چهار نفری از دزدان دریایی سومالیایی، یک کشتی کارگو (باری) آمریکایی را به قصد دریافت پول می‌دزدند و کاپیتان فیلیپس که کاپیتان و مسئول کشتی است، سعی در نجات جان خدمه کشتی دارد.
 
سکانس زیر که سکانس پایانی این فیلم می باشد، سکانسی تاثیر گذار با بازی درخشان تام هنکس است که شرایط روحی او را پس از موفقیت کامل در این ماموریت سخت نشان میدهد. وقتی که در تمام طول مأموریت یک استوار مقتدر بود و توانست جان تمام خدمه و همچنین کشتی را نجات دهد و در این لحظه و پس از رسیدن به موفقیتِ سخت و دست نیافتنی، دچار فروپاشی میشود و یکی از سکانس های زیبای تاریخ سینما را رقم میزند.
 

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

می فایل