اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / سلطان پاس گل لیگ برتر ایران
772871_675.jpg

سلطان پاس گل لیگ برتر ایران

ورزش سه: هافبک با تجربه ذوبی ها تاکنون و پس از بازی هفته هجدهم لیگ برتر توانسته با ارسال ۶ پاس گل، بهترین پاسور لیگ پانزدهم نام بگیرد.

مهدی رجب زاده با ۶ پاس گل، در صدر پاسورهای لیگ پانزدهم، ۲۳ بازیکن را به عنوان رقبای خود به دنبال دارد، ۸ بازیکن با ۴ پاس گل و ۱۵ بازیکن نیز با ۳ پاس گل به دنبال حضور در صدر جدول بهترین پاس گل هستند و تا در ۱۲ بازی باقیمانده بتوانند این هنوان را از آن خود کنند.

مهدی رجب زاده – ۶ پاس گل؛ سلطان پاس گل

هافبک کهنه کار ذوبی ها در بازی لیگ پانزدهم هم به مانند لیگ های گذشته برای تیمش مثمرثمر ظاهر شد، او تاکنون توانسته ۶ بار برای بازیکنان ذوب آهن موقعیت گلزنی ایجاد کند.

۴ پاس گل؛ ۸ پاسور در لیست انتظار

۸ بازیکن هم با حضور در رده دوم در لیست انتظار به سر می برند تا با درخشش در بازی های آینده بتوانند جایگاه رجب زاده را از آن خود کنند.

سپاهان تنها تیمی است که در این قسمت دو بازیکن دارد، محمدرضا خلعتبری و رسول نویدکیا(با پاس گل در بازی برابر پرسپولیس). شش بازیکن باقیمانده نیز از شش تیم دیگر در این قسمت حضور دارند.

۳ پاس گل؛ ۱۵ بازیکن به دنبال سبقت

سجاد شهباززاده، خسرو حیدری و میثم مجیدی سه بازیکن تیم استقلال در این رده هستند، در کنار استقلالی ها که سه بازیکن در این قسمت دارند، ۴ تیم دیگر هرکدام دو بازیکن در این قسمت دارند، پرسپولیس، صبا، پدیده و استقلال خوزستان.

می فایل