اخبار مهم
Home / اخبار روز / سقوط ۲ زن با دیگ آش به طبقه زیرین مغازه
838322_524.jpg

سقوط ۲ زن با دیگ آش به طبقه زیرین مغازه

خبرگزاری ایسنا: معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تخریب بخشی از کف یک مغازه‌ در شهرک شهید رجایی و سقوط دو زن میانسال به همراه دیگ آش به طبقه زیرین مغازه خبر داد .

مهدی رضایی در تشریح جزییات این خبر، اظهار کرد: صبح امروز با اعلام حادثه‌ای به سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط افراد در داخلی چاه، نجات‌گران ایستگاه به محل حادثه واقع در شهرک شهید رجایی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران آتش‌نشانی در محل مشخص شد دو بانوی میانسال در مغازه‌ای خالی مشغول آشپزی برای مراسم تعزیه بودند که ناگهان کف مغازه تخریب و هر دو تن به همراه دیگ آش به طبقه زیرین سقوط می‌کنند .

رضایی خاطرنشان کرد: نیروهای اعزامی پس از عملیات آواربرداری و انتقال حادثه‌دیدگان به محل امن با توجه به اینکه دچار جراحات و سوختگی نسبتا شدیدی شده بودند، توسط دو دستگاه خودروی اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند .

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد یادآور شد: گزارشات حکایت از آن دارد که در بارندگی‌های اخیر آب‌های حاصل از بارندگی تا قسمت سقف طبقه زیرین مغازه را فرا گرفته بود و همین مساله موجب سست شدن کف مغازه و پایه‌های ساختمان شده است .

می فایل