اخبار مهم
Home / اخبار روز / سقوط درخت روی ۳ خودرو +عکس
827746_733.jpg

سقوط درخت روی ۳ خودرو +عکس

خبرگزاری ایسنا:‌ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط درخت به روی سه خودروی سواری در خیابان سنایی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگویی در این‌باره گفت: در ساعت ۱۵:۱۸ امروز یک مورد حادثه سقوط درخت به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۱۸ را به محل حادثه واقع در خیابان کریمخان خیابان سنایی اعزام کرد.

ملکی با اشاره به اعزام آتش‌نشانان به محل حادثه گفت: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که یک قطعه درخت تنومند شکسته و علاوه بر سقوط بر روی دو دستگاه سواری پژو پارس و پژو ۲۰۶ که در حاشیه خیابان پارک بودند، به یک دستگاه سواری تاکسی که در حال تردد در خیابان بود نیز خساراتی را وارد کرده است.

ملکی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مورد مصدوم و خسارات جانی نداشت، گفت: عوامل آتش‌نشانی با استفاده از اره‌برقی و تجهیزات موجود این درخت را برش داده و از سطح خیابان به حاشیه آن منتقل کرده و پس از بازگشایی مجدد مسیر در ساعت ۱۶:۱۸ با تحویل محل به عوامل شهرداری به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره علت این حادثه گفت: به طور قطع نمی‌توان علت حادثه را اعلام کرد اما به نظر می‌رسد وزش باد باعث شکستن و سقوط این درخت شده است.

یکی از افراد حاضر در محل نیز دراین‌باره به ایسنا گفت:‌ این درخت حدود ۴۰ سال سن داشت.

سقوط درخت روی 3 خودرو +عکس

سقوط درخت روی 3 خودرو +عکس

سقوط درخت روی 3 خودرو +عکس

می فایل