اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / سردار آزمون، لیونل مسی فوتبال ایران
994750_273.jpg

سردار آزمون، لیونل مسی فوتبال ایران

خبرگزاری فارس: سردار آزمون بعد از بازی‌های خوبی که برای روستوف در چند وقت گذشته انجام داده، مورد توجه رسانه‌ها قرارگرفته است. به خصوص به خاطر بازی امشب با تیم بزرگ و پرافتخار بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، توانمندی‌های گلزن لژیونر تیم روسی زیر ذره‌بین قرارگرفته است.

سایت یورواسپرت در گزارشی که به زبان فرانسه منتشرشده، از مهاجم مورد توجه کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران به عنوان «لیونل مسی ایران» یاد کرده است.

 

این رسانه تیتر زد آزمون، لیونل مسی ایران است که باعث شادی روستوفی‌ها می‌شود.

گزارشگر این رسانه براساس مقاله فرانس‌پرس، ابتدا به شرح توضیحاتی در مورد رویارویی مهم امشب در ورزشگاه آلیانس آره‌نا داده و نوشته است ماجراجویی روستوف سه‌شنبه (امروز) با چالش سفری سخت به آلمان و رویارویی با بایرن آغاز می‌شود. برای مقابله با غول فوتبال ژرمن‌‌ها، تیم روسی می‌تواند خود را در سطح بین‌المللی مطرح کند و در این میان سردار آزمون، مهاجم ۲۱ ساله ایرانی نقش تعیین‌کننده‌ای در مرحله گروهی مسابقات برای روس‌ها دارد.

این سایت در ادامه افزود که در ایران هواداران، آزمون را به عنوان مسی کشورمان نام می برند. همینطور او بازیکنی است که تاثیر زیادی در تیم روستوف دارد و با حضور در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند مسیر سریع‌تری برای پیشرفت بیابد.

یورو اسپرت در ادامه عنوان کرده آزمون از ایران یعنی کشوری که مردمش شیفته فوتبال هستند و برای دربی دو تیم تهرانی بزرگش یعنی استقلال و پرسپولیس ۱۰۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی می‌آیند، به فوتبال روسیه آمده و ابتدا با تیم روبین کازان تجربه‌اندوزی کرده است.

همچنین در بخشی از این مقاله گلزن جوان شاغل در لیگ روس‌ها به عنوان بازیکنی محبوب نزد هواداران معرفی شده و به این نکته اشاره کرده که در شبکه‌های مجازی، شمار هوادارانش در حد و اندازه‌‌های چهره‌های همچون علی دایی و علی کریمی بوده است.

این رسانه همچنین در بخشی توضیح داده است که آزمون در خانواده‌ای ورزش دوست در شمال ایران چشم به جهان گشوده و رشدکرده است.

همچنین در ادامه به بخشی از اظهارات چندی قبل گلزن ایرانی اشاره کرده که در مصاحبه با تلویزیون ایران عنوان کرد وقتی به روسیه آمد، هیچکس جز خانواده‌اش به وی کمکی نکرده است.

یورو اسپرت همچنین آزمون را به عنوان طرفدار تیم رئال مادرید معرفی کرده که مورد توجه تیم‌های مطرح اروپایی بوده است.

می فایل