اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / سامره: کاش فرهاد مجیدی کمی باهوش‌تر بود!
2243080_828.jpg

سامره: کاش فرهاد مجیدی کمی باهوش‌تر بود!

برترین‌ها: علی سامره، پیشکسوت استقلال در خصوص اتفاقات اخیر پیرامون نیمکت مربیگری استقلال در اینستاگرامش نوشت: بالاخره تمام شد… البته خیلی وقت پیش تمام شده بود. سناریویی که با دقت و وسواس نوشته شده بود و پایان آن از ابتدای ماجرا مشخص بود، برای هوادار نمایان شد و دیگر نیاز نیست در استرس و اضطراب باشیم؛ از این به بعد غمگین و دلزده ایم.

بزرگی استقلال به استراماچونی نبوده و نیست؛ اما برای او و استقلال او، هزینه، زمان و خون دل‌ها خورده شده و حال که زمان برداشت محصول شده است، باید همه خرمن را آتش زد و وعده سرخرمن دیگری داد.

بحث خیانت نیست، اما کسانی که نه فوتبالی بودند و نه توان مذاکره داشتند و نه توان مدیریتی، چرا باید در راس باشگاه حضور داشته باشند؟ چرا علیرغم شعار‌های بیشمار هواداران بر علیه شان، همچنان صندلی خود را رها نمی‌کنند؟ که البته بیش از آنان وزیر ورزش تقصیر بیشتری دارد.

حالا پشت اسم فرهاد مجیدی پنهان شده اند. فرهاد مجیدی اگر مربی خوبی بود چرا انتهای فصل گذشته قرارداد او را تمدید نکردید و روی او سرمایه گذاری نکردید که تیم را خودش ببندد؟ اگر خوب نبود و ترجیح دادید مربی خارجی بیاورید، در این چندماه چه اتفاقی خارق العاده‌ای برای کیفیت فنی او افتاده که بنا دارید او را جایگزین یک مربی بسیار موفق کنید که چنان توقع‌ها را بالا برده است که هوادار دیگر هیچ عذر و بهانه‌ای را نمی‌پذیرد.

شاید این تیم در ابتدا برای قهرمانی بسته نشد، اما به تدریج شخصیت قهرمانی گرفت و همه از این تیم انتظار قهرمانی دارند خواه با استرا، خواه با هرکس دیگری که جای او بیاید. همواره برای فرهاد عزیز احترام قائل بوده و هستم.

او از بزرگان تاریخ باشگاه استقلال بوده و هست و خواهد بود؛ اما کاش کمی باهوش‌تر بود و در سناریوی آقایان شریک نمی‌شد. بازی‌های سختی در پیش روست، اگر قرار است فرهاد مجیدی سرمربی باشد برای او آرزوی موفقیت دارم؛ اما با شرایط و حواشی موجود، امید زیادی به رستگاری استقلال ندارم!

می فایل