اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / رکوردی که شاگردان قلعه نویی ثبت کردند
1402721_171.jpg

رکوردی که شاگردان قلعه نویی ثبت کردند


وب سایت نود: ذوب آهن در این فصل بازی های هجومی ارائه کرده و میانگین ۲ گل در هر بازی را ثبت کرده است. شاگردان قلعه نویی با ۶ گلی که در برابر استقلال خوزستان به ثمر رساندند، رکورد جدیدی را ثبت کردند. این تیم اصفهانی تا پایان هفته ششم لیگ برتر موفق به زدن ۱۲ گل شده که رکورد جدیدی برای این تیم به حساب می آید.
ذوب آهن جز تیم هایی به حساب می آید که در تمامی ادوار لیگ برتر حضور داشته، در اکثر فصل های گذشته خط حمله خوبی داشته و در لیگ های سوم و نهم تا پایان هفته ششم توانسته بود ۱۱ بار دروازه حریفان را باز کند که بهترین عملکرد این تیم بود. اما شاگردان امیر قلعه نویی در حالیکه تا پایان هفته پنجم ۶ گل به ثمر رسانده بودند، در دیدار هفته ششم برابر استقلال خوزستان در یک بازی برتر و پرگل ۶ بار دروازه حریف را باز کردند تا ضمن کسب یک پیروزی ارزشمند، شمار گل های زده خود را به عدد ۱۲ رسانده و رکورد جدیدی را برای ذوب آهن در تاریخ لیگ برتر ثبت کنند.
البته ذوب آهن در برخی فصل ها هم عملکرد ضعیفی در گلزنی داشته و تا پایان هفته ششم برخی فصلها فقط ۴ گل زده داشته اند، اما در اکثر فصلها این تیم بازی های هجومی را به نمایش گذاشته است.

می فایل