اخبار مهم
Home / سبک زندگی / رونمایی از کلکسیون ۲۰۱۶ کفش پوما با «ریحانا»
782719_250.jpg

رونمایی از کلکسیون ۲۰۱۶ کفش پوما با «ریحانا»

برترین ها: خبر همکاری ریحانا با برندهای ورزشی به سال ۲۰۱۴ باز می گردد. او قبل از رونمایی از کلکسیون جدیدش «Fenty X Puma» که با همکاری شرکت پوما تولید کرده است، روی فرش قرمز قدم گذاشت و از محبوب ترین برند کفش اش گرفته تا علاقه اش به «Manolo Blahnik» طراح مشهور اسپانیایی، صحبت کرد. او همچنین بیان کرد که بیش از ۱۰۰۰ جفت کفش دارد.

در اینجا پاسخ هایی را که ریحانا به سوالات ما در دنیای مد داده است، برایتان آورده ایم.

نظرت را در مورد کلکسیون جدیدت به ما بگو؟

در این کلکسیون سعی کردیم به سبک گوتیک پایبند باشیم. قصد ما این بود که این کلکسیون را به فرهنگ رایج مردم ژاپن نزدیک کنیم. این کفش ها بسیار راحت هستند و در انواع مختلفی از کفش های پاشنه دار گرفته تا بوت و کفش های ورزشی موجود می باشند. اگر عاشق کفش های پاشنه دار هستید، می توانید مدل های متنوعی را میان آنها بیابید.

خودت کدام مدل را بیشتر از همه دوست داری؟

من خودم عاشق بوت ها هستم. به نظرم وجود لگوی پوما روی این کفش ها بر زیبایی شان افزوده است.
همکاری ریحانا با شرکت پوما: کلکسیون 2016 کفش

چند جفت کفش در کمدت داری؟

وای خدای من! واقعا فهمیدن آن سخت است. شاید هزار تا.. خنده دار است که نمی دانم چند جفت کفش دارم، مگه نه؟!

ما می دانیم که تو زمان زیادی را با « Manolo Blahnik» می گذرانی، کسی که تو را مدام تحسین می کند. نظرت را در مورد این شخص به ما بگو؟

من واقعا از تک تک حالات و رفتارهای او لذت می برم. بی شک او انسان فوق العاده ای ست. کار کردن با او لذت بخش است و از این که فرصتی برای من فراهم شده تا بتوانم طراحی کردن او را از نزدیک ببینیم، واقعا سعادت بزرگی است. او به کارش عشق می ورزد به همین دلیل پوشیدن کفش هایش ارزش دارد. محصولات او به هیچ عنوان کپی نیستند. او به هیچ کسی هم اجازه تقلید از طرح هایش را نمی دهد. او تیم کوچک خودش را دارد و در این کار نیز موفق است.

همکاری ریحانا با شرکت پوما: کلکسیون 2016 کفش
طراحی کفش از آنچه فکرش را می کردی، آسان تر است یا سخت تر؟

به نظر من سرگرم کننده است.

و در نهایت هنگامی که از نائومی کمبل خواستیم تا نظرش را در مورد فشن شوی ریحانا بگوید، در جواب ما گفت: «همه چیز فوق العاده بود، او برای من مثل یک خواهر می ماند.» 

می فایل