اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / رضا یزدانی: نفهمیدم سرم چگونه شکست
779027_160.jpg

رضا یزدانی: نفهمیدم سرم چگونه شکست

خبرگزاری ایسنا: رضا یزدانی درباره مصدومیت خود در تمرین تیم ملی کشتی آزاد اظهار کرد: سر تمرین کشتی با امیر محمدی بودم که در یک لحظه سرهایمان به شدت به هم برخورد کرد که این اتفاق باعث شد پیشانی‌ام پاره شود و سرگیجه شدیدی بگیرم. از لحظه‌ای که این اتفاق رخ داد چیز زیادی در خاطرم نیست چرا که برخورد واقعا شدید بود و اصلا متوجه نشدم سرم چگونه شکست.

آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران افزود: پیشانی‌ام ۱۵ بخیه خورد و خدا را شکر پس از ۲-۳ روز استراحت وضعیت خوبی دارم و آماده‌ام تا در رقابت‌های قهرمانی آسیا به روی تشک بروم.

وی خاطرنشان کرد: امیر محمدی از دوستان خوب من و از کشتی‌گیران خوب ایران است. کشتی ورزشی است که در آن از اینگونه اتفاقات زیاد رخ می‌دهد و هیچ گونه عمدی هم در این اتفاق نبود. کشتی‌گیران در طول مبارزه بارها با هم برخورد می‌کنند و این مصدومیت‌ها طبیعت ورزش سخت کشتی است.

یزدانی درباره حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و پیش‌بینی خود از این مسابقات گفت: کشتی‌گیرانی که قرار است به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شوند دو روز استراحت داشتند و از امروز تمرینات خود را از سر می گیرند. من هم از امروز در تمرینات حاضر می‌شوم تا پا به پای دیگر کشتی‌گیران تمرین کنم.خدا را شکر در مجموع شرایط خوبی داریم و مشکلی بابت حضور در این رقابت‌ها نداریم.

دارنده دو مدال طلای جهان با بیان اینکه هدف آزادکاران ایران از حضور در این رقابت‌ها کسب عنوان قهرمانی است، اظهار کرد: امیدوارم با توجه به تمرینات بسیار خوبی که در این مدت زیر نظر کادر فنی داشته‌ایم بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم و بار دیگر بر سکوی نخست آسیا قرار بگیریم. هدف من نیز ایستادن بر روی سکوی اول آسیاست.

می فایل