اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / دورتموند به طلسم ۶ ساله نوکمپ پایان می‌دهد؟
2218220_447.jpg

دورتموند به طلسم ۶ ساله نوکمپ پایان می‌دهد؟

ورزش سه: بارسلونا از سال ۲۰۱۳ تاکنون در لیگ قهرمانان به عنوان میزبان متحمل شکست نشده است.

 در رقابت هایی غیر از لیگ قهرمانان، آخرین تیمی که توانسته در نوکمپ بر بارسا پیروز شود و سه امتیاز بازی را به دست آورد، رئال بتیس در لالیگا است. پس از آن ۲۸ دیدار در ورزشگاه بارسلونا برگزار شده و آبی اناری ها توانستند ۲۴ برد و چهار تساوی به دست آورند. همچنین ۷۸ گل به ثمر رساندند و تنها ۱۸ بار دروازه‌شان باز شد.

تنها تاتنهام ( یک بر یک) و اسلاویا پراگ (صفر بر صفر) در لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید (۱-۱) در کوپا دل ری و والنسیا (۲-۲) در لالیگا در یک سال اخیر در نوکمپ شکست نخوردند.

مشکل بارسلونا در یک سال اخیر بازی‌های خارج از خانه بوده است. آبی اناری ها در بیرون از نوکمپ متزلزل ظاهر می‌شوند و به همین خاطر بازیکنان و کادر فنی می‌دانند می‌توانند فردا شب برابر دورتموند نتیجه لازم را کسب کنند تا صعودشان به بازی آخر برابر اینتر در میلان نکشد.

دورتموند به طلسم ۶ ساله نوکمپ پایان می‌دهد؟

همچنین بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا آخرین بار به عنوان میزبان یکم می ۲۰۱۳ شکست خورد. این اتفاق در نیمه نهایی رخ داد و بایرن با سه گل تیم کاتالانی را شکست داد. بعد از این شکست آبی اناری ها ۳۴ بازی در این ورزشگاه انجام داده اند و رکورد ۳۰ برد و چهار تساوی را به ثبت رساندند.

می فایل