اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / دلخوری رحمتی از برخی هواداران
775929_722.jpg

دلخوری رحمتی از برخی هواداران

جام نیوز: استقلال تهران نتوانست از پس همنام اهوازی بر بیاید تا هواداران این تیم اعتراض هایی نسبت به سرمربی تیم شان و برخی بازیکنان داشته باشند. رحمتی در حمایت از هم تیمی هایش عکس زیر را منتشر کرد و نوشت: دیروز اصلا خوب بازی نکردیم و حتی نتیجه خوبی هم کسب نکردیم و با بازی ضعیفمون همه هواداران عزیز رو نگران کردیم.

این تیم ظرف دو سال گذشته نتیجه نگرفته و امسال میانگین سنی تیم خیلی جوون شده و ترکیب تیم تغییرکرده ولی با همین تیم و کادر فنی تا کنون در صدر جدو هستیم. بازی دیروز نه تنها هواداران بلکه همه بازیکنان و مربیان رو نگران کرده ولی هواداران باید ضمن رعایت احترام به بچه ها اگر اعتراض یا انتقادی دارند اون رو مطرح کنند. طبیعی است که تیم در مواقع پیروزی خیلی نیاز به حمایت ندارد و در مواقع سخت یا شکست حمایت هواداران رو لازم داره. بیش از ۷۰ سال از تاریخ تاسیس «استقلال بزرگ» می گذرد و بازیکنان زیادی آمدند و رفتند اما فقط نام استقلال، احترام و هواداران آن مانده اند. طرفداران استقلالی مطمئن باشند که بچه ها با این مساوی به خودشون می آیند و ان شاالله از بازی با نفت همون استقلالی خواهیم بود که هواداران دوست دارند. فقط از هواداران عزیز و دوست داشتنی می خوام که این تیم رو حمایت کنند و به جوونا و کل تیم روحیه بدهند. یادمون نره که این بچه ها فینالیست جام حذفی هستند و مطمئنم که امسال در پایان کار با توکل به خداوند و تلاش بچه ها دل هواداران را شاد می کنیم.

هواداران عزیز دست کمک و یاری به سوی شما دراز می کنم و دست همه رو می بوسم و ازتون می خوام که تیم رو حمایت کنید. یقین بدونید که بچه های تیم هم قسم برای موفقیت و سریلندی شما و سرافرازی استقلال با همه وجودشون تلاش می کنند. به امید کسب هر دو جام با کمک خدا و حمایت شما هواداران عزیز.

می فایل