اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / درویش: ما کتک خوردیم و نباید جریمه شویم
1857691_644.jpg

درویش: ما کتک خوردیم و نباید جریمه شویم


خبرگزاری میزان: رضا درویش در خصوص اتفاقات شب گذشته پس از بازی پرسپولیس و سایپا که با تساوی به پایان رسید اظهارداشت: من فقط اتفاقات داخل زمین را دیدم و زمانی که از ورزشگاه خارج می‌شدم دیگر خبری نبود. تا زمانی که من از بالا بازی را نگاه می‌کردم مشکلی وجود نداشت و فقط دیدم که سلیمانی در زمین دچار درگیری شده که چند نفر در حال جدا کردن این بازیکن و یکی، دو نفر از پرسپولیس هستند.

وی افزود: به نظرم اتفاقات بدی رخ داد، ولی سلیمانی هم جوان است و یک شادی گل انجام داده و نباید پرسپولیسی‌ها با او این طور رفتار می‌کردند. ما باید دست به دست هم دهیم تا به پرسپولیس روحیه داده و این تیم قهرمان آسیا شود.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه علی دایی از شجاع خلیل‌زاده و رادوشوویچ به دلیل درگیری‌های ایجاد شده پس از بازی دلگیر است، گفت: چیزی که من از بالا دیدم این بود که یک درگیری به وجود آمد و در حالی که رادوشوویچ فاصله زیادی تا سلیمانی داشت خود را وارد دعوا کرد. من نمی‌دانم او چرا خودش را درگیر کرد مگر این بازیکن فارسی می‌فهمد؟ به نظرم این درگیری نباید رخ می‌داد چون پرسپولیس در آستانه یک بازی بزرگ است.

درویش در مورد این که احتمال دارد کمیته انضباطی چند بازیکن سایپا را جریمه کند تصریح کرد: فکر نمی‌کنم کمیته انضباطی کسی از اعضای تیم ما را جریمه کند، چون بازیکنان ما کتک خورده‌اند و کمیته اگر بخواهد آنها را محروم کند دلیلی ندارد.

وی در پایان در مورد اینکه گفته شد علی دایی سیلی به صورت یک خبرنگار زده خاطرنشان کرد: من اصلا آن خبرنگار را نمی‌شناسم، ولی اگر دایی این کار را کرده من از همین جا عذرخواهی می‌کنم. البته فکر نمی‌کنم به این شدتی که گفته شد دایی آن خبرنگار را زده باشد، اما ممکن است در بین آن درگیری و ناراحتی‌ها اتفاقاتی افتاده باشد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پایان گفت: به نظرم پرسپولیس در بازی شب گذشته شایسته پیروزی نبود. آنها به جز شوت منشا و گلی که زدند موقعیت چندانی نداشتند و ما موقعیت‌های بیشتری ایجاد کردیم.

می فایل