اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / دایی: علی دل خوشی از احمدی‌نژاد ندارد
1551619555_1979495_738.jpg

دایی: علی دل خوشی از احمدی‌نژاد ندارد


خبرگزاری تسنیم: محمد دایی در مورد اینکه باشگاه سایپا ملی‌پوشان خود را در اختیار تیم فوتبال امید ایران قرار نداده است، گفت: اگر راهی داشت قطعاً بازیکنان را به تیم امید می‌دادیم. ما در این فصل با کمبود بازیکن مواجه هستیم و بازیکنان جوان هم نقش مهمی در تیم ما دارند. اگر این بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار دهیم قطعاً با مشکل مواجه می‌شویم و تصمیمی که علی دایی گرفت درست بود. وقتی فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی درستی ندارد، از باشگاه‌ها نمی‌توان انتظار همکاری داشت.

مربی تیم فوتبال سایپا در ادامه افزود: باشگاه‌ها هر چهار روز یک بار باید بازی کنند و مشخص نیست باشگاه‌ها برای چه باید با این فشردگی بازی کنند. ما هم که خودمان نمی‌توانیم وارد زمین شویم. متأسفانه با همین برنامه‌ریزی غلط بود که جام حذفی از ما گرفته شد. واقعاً با این وضعیت ممکن نبود و نمی‌توانستیم که بازیکنان خود را در اختیار تیم امید قرار دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که «قبول دارید امسال برای سایپا سال خوبی نبوده است؟»، خاطرنشان کرد: بله، در مجموع سال خوبی نبود. ما جام حذفی را به‌دلیل برنامه‌ریزی غلط از دست دادیم، در ضمن در آسیا هم با همین نوع برنامه‌ریزی و بی‌امکاناتی در باشگاه سایپا ناکام ماندیم. در لیگ برتر نیز نباید بیشتر از این از سایپا انتظار داشت، این در حالی است که هنوز مشکلات مالی ما برطرف نشده است.

دایی در مورد حاشیه‌های سفر سایپا به جم و اینکه گفته‌ می‌شود علی دایی حاضر نشده کنار محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور پیشین ایران بنشیند، تصریح کرد: علی به‌دلیل برخی مسائل دل خوشی از احمدی‌نژاد ندارد، اما ماجرا آن‌طور نبود که عنوان شده است. اصلاً این‌طور نبود که صندلی آنها کنار هم باشد و قسمتی از آن خبر اشتباه بود. صندلی برادرم و احمدی‌نژاد اصلاً کنار هم نبود.

می فایل