اخبار مهم
Home / سرگرمی / خانه‌ای در چین برای سگ‌های پلیس بازنشسته
1384438_632.jpg

خانه‌ای در چین برای سگ‌های پلیس بازنشسته

پی سی گروپ: «بای یان» یک پلیس مهربان چینی متخصص سگ اخیرا قلب میلیون‌ها چینی را تحت تاثیر قرار داده است. به تازگی گزارش شده که او هفت سال اخیر عمرش و ۱۵۰ هزار دلار را صرف کرده تا یک خانه بازنشستگی برای سگ‌های پلیس بسازد، جایی که همکاران سابقش بتوانند سال‌های طلایی زندگیشان را با آرامش بگذرانند.
 
این مرد ۵۵ ساله از سال ۲۰۰۴ به عنوان پلیس مربی سگ کار می‌کند و در این مدت حدود ۳۰ سگ را تربیت کرده است. پس از این مدت طولانی کار با حیوانات، او به آن‌ها بسیار وابسته شده و پس از دیدن چند سگ پلیس بازنشسته فکر کرد باید کاری برایشان انجام دهد. او به تازگی در رسانه‌های چینی اعلام کرده که یکی از دلایلی که او را مجبور به باز کردن یک خانه بازنشستگی برای سگ‌های پلیس کرده، دیدن یک سگ پلیس پیر بوده که صاحبان جدیدش کاملا به او بی توجهی می‌کردند و او را با زنجیری دور گردنش و یک کاسه غذای مانده در خاک ر‌ها کرده بودند. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در تصمیم او برای ساخت یک پناهگاه نبردن آن‌ها به دامپزشکی و یکی از سگ‌های پیر بود که مبتلا به سرطان پوست شده بود. این تجربه باعث شد او متوجه شود که سگ‌های پیر هم مثل انسان‌ها به مراقبت‌های روزانه نیاز دارند.
 
بای در سال ۲۰۱۰ یک قطعه زمین اجاره کرد و آن را به خانه‌ای برای سگ‌های پلیس سالخورده تبدیل کرد که حتی شامل یک گورستان هم می‌شد که ۲۶ همکاران مربی سابقش نیز در آن دفن شده بودند. او سه بار در روز از سگ‌ها بازدید می‌کند، هر روز صبح ساعت ۴ بیدار می‌شود تا به آن‌ها صبحانه بدهد و سپس سرکار خودش می‌رود و با هرکدام جداگانه زمانی را می‌گذراند. همچنین هر روز یکی از سگ‌ها را با خود به محل کارش می‌برد تا در زندگی آن‌ها هیجان ایجاد کند. او قصد دارد آن‌ها را در آخرین سال‌های عمرشان خوشحال کند. آن‌ها سال‌های زیادی در کنار او بوده اند و اکنون بخشی از خانواده اش هستند و بای هم مثل یک اعضای خانواده از آن‌ها مراقبت می‌کند.
 
 
 
خانه‌ای در چین برای سگ‌های پلیس بازنشسته 
 
خانه‌ای در چین برای سگ‌های پلیس بازنشسته 
 
خانه‌ای در چین برای سگ‌های پلیس بازنشسته 
می فایل