اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / حسین‌خانی: باید فاتحه کشتی را خواند
1890635_200.jpg

حسین‌خانی: باید فاتحه کشتی را خواند


ایسنا: پس از انتخاب مجدد عبدالله عزیزی به عنوان رییس هیات کشتی استان تهران، مصطفی حسین‌خانی دارنده مدال برنز جهان و نماینده آزادکاران تهرانی در این مجمع طی سخنانی با انتقاد از نبود تعامل کافی میان کشتی‌گیران و مسئولان کشتی استان تهران طی سال‌های گذشته اظهار کرد: ۱۲ سال است از رده نوجوانان تا بزرگسالان در تیم ملی حضور دارم و در این سال‌ها کم و کاستی‌های زیادی را در کشتی تهران دیدم. متاسفانه مشکلات همچنان پابرجاست و همگی باید کمک کنند تا کشتی تهران به روزهای خوب خود بازگردد.

آزادکار وزن ۷۰ کیلوگرم ایران با بیان اینکه این اتفاق به تنهایی از عهده هیات کشتی تهران بر نمی‌آید گفت: در این ۱۲ سال شاهد همکاری و تعامل در کشتی تهران نبودیم و چیزی جز تکروی در کشتی تهران ندیدیم. وقتی بختیاری رییس هیات شمال شرق تهران من که سال‌هاست در تیم ملی هستم را نشناسد باید فاتحه کشتی تهران را خواند. او مدام دوشنبه و سه‌شنبه می‌کند اما ۴ سال است هنوز این وعده عملی نشده است. ما نیاز به تقدیر نداریم اما باید شان و جایگاه ورزشکاران حفظ شود.

حسین‌خانی افزود: به اعتقاد من این رفتارها باید قطع شود تا کشتی تهران به جایگاه واقعی‌اش برسد. باید بین کشتی‌گیران و هیات تهران تعامg و همکاری باشد و اداره ورزش و جوانان نیز از کشتی تهران حمایت کند. عزیزی در ۴ سال گذشته زحمات زیادی کشید و به او تبریک می‌گویم. قصد تخریب یا تمجید کسی را نیز در صحبت‌هایم نداشتم.

می فایل