اخبار مهم
Home / اخبار ورزشی / حاجی انصاری پرسپولیس!
780780_801.jpg

حاجی انصاری پرسپولیس!

ورزش سه: محمد انصاری کلاً آدم عجیبی است. به همان اندازه عجیب که در تست پرسپولیس شرکت کرد، نمره قبولی گرفت و سرانجام به دفاع چپی در قواره بزرگان بدل شد. او را هرگز در رسانه‌ها نمی‌بینیم. نه مصاحبه می‌کند و نه واکنشی به اتفاق‌ها نشان می‌دهد! اعتقادش این است کاری نکرده که بخواهد حرفی بزند. همین تواضع در کنار اعتقادات مذهبی او باعث شده تا در پرسپولیس، همه او را با واژه «حاجی انصاری» صدا کنند.

یادمان نرود که انصاری فقط ۲۴ سال دارد. حاجی انصاری پرسپولیس بر خلاف خیلی از هم سن و سال‌های خود، نه ظاهری امروزی دارد و نه نوع لباس پوشیدنش را می‌توان با بقیه مقایسه کرد. اتومبیل آنچنانی هم زیر پایش نیست و بعضاً با مترو  مسیر تمرین به خانه را طی می‌کند. به همین دلیل هم هست که او در عرض چند هفته، ره چند ساله را پیموده و به بازیکنی مؤثر در ترکیب اصلی پرسپولیس بدل شده.

دفاع چپ پرسپولیس در فضای مجازی فعالیتی آنچنانی ندارد. او نه برنامه تلگرام دارد، نه واتساپ و نه وایبر. انصاری فقط عضو اینستاگرام است. اگر سری به اینستاگرام او بزنید به نکات جالبی دست پیدا می‌کنید. انصاری ۱۹ پست منتشر کرده که فقط دو، سه تا از آنها فوتبالی است. بقیه مذهبی هستند و ارتباطی با فوتبال ندارند. انصاری انگار مکتب فجرسپاسی را فراموش نکرده. در همان مسیر گام برمی دارد و اعتقادات گذشته‌اش را از یاد نبرده است.

در بعد فنی نیز انصاری روز به روز پیشرفت می‌کند. او تمرکزش را روی فوتبال گذاشته و از طرفی خارج از مستطیل سبز را تحت کنترل خود در آورده. بدون انجام مصاحبه و فعالیت آنچنانی نداشتن در فضای مجازی. انصاری با این روش و البته بازی تماشاگرپسندی که ارائه می‌کند پرسپولیسی‌ها را به داشتن یک دفاع چپ ایده آل امیدوار کرده است.

حاجی انصاری پرسپولیس!

می فایل